Plaatmateriaal in ETC

Dinsdag 05 augustus 2025

Kuiper Holland en Holland Laminati openen in oktober samen een showroom op ETC in Culemborg. De ruimte komt tot stand onder de vlag van de Vanca Group, waar beide bedrijven onderdeel van zijn. Met deze stap willen zij interieurprofessionals dichter bij hun aanbod brengen.
Plaatmateriaal in ETC

Opvallend is dat Kuiper Holland zich in ETC presenteert als leverancier van halffabricaten, terwijl dit platform traditioneel vooral merken toont in meubels, verlichting en afwerking. 'Juist daarom is het een interessante plek,' aldus commercieel manager Thijs Haarhuis. 'De interieurprofessional die hier rondloopt, zoekt inspiratie en kwaliteit. Wij leveren die, maar dan aan de basis van het ontwerp.'

 

Kuiper Holland is producent van hoogwaardig decoratief plaatmateriaal in fineer en HPL. Holland Laminati zorgt voor distributie van het volledige Vanca-assortiment. In de nieuwe showroom tonen zij hun gezamenlijke aanbod, waaronder de bekende Oakland-collectie: MDF-platen met een eikenfineer toplaag. Deze wordt inmiddels volledig geproduceerd door Kuiper Holland zelf, en is via Holland Laminati snel leverbaar uit voorraad.

 

De showroom is elke maandag geopend voor professionals. De officiële opening is gepland tijdens de Design Experience op 6 en 7 oktober. Dit najaar zijn beide bedrijven ook te vinden op vakbeurs Houtpro+ in 's-Hertogenbosch het Interieurpaviljoen.



Links

www.kuiperholland.nl
www.hollandlaminati.nl
www.etcdesigncenter.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, wonen, woning, interieurbekleding, wandbekleding, behang, interieurtextiel, presentatie, introductie, beurs, show, tentoonstelling, event, evenement, interieurprofessional, #designexperience, #etcexpo, #interiorprofessionals, #etcdesigncentereurope,

Gerelateerd nieuws
Heimtextil als hulpmiddel
Voor interieurontwerpers biedt de Heimtextil in 2026 een indeling gebaseerd op het type product dat wordt aangeboden, om nog betere vergelijkingen te maken.
lees verder
 
In memoriam Trea Steyvers
lees verder
 
Internationale expansie Buvanha
lees verder
Nederlandse inflatie daalt langzaam
De inflatie in Nederland is in oktober uitgekomen op 3,1%, een verdere daling ten opzichte van september. Toch blijft de inflatie in Nederland relatief hoog.
lees verder
Sterke 2025-editie Meubelbeurs
Meubelbeurs Brussel - van 2-5 november gehouden in Brussels Expo - was volgens velen een zeer geslaagde editie. De sfeer was opvallend positief, met veel waardering voor de kwaliteit van het aanbod en de professionele uitstraling van de stands.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden