Idd cologne kiest opnieuw stad

Dinsdag 09 juni 2026

Beurs en showrooms vormen samen één programma in Keulen. De editie van 2026 sluit opnieuw aan op Orgatec en richt zich op wonen, hospitality en design.
Idd cologne kiest opnieuw stad

Van 27 tot en met 31 oktober 2026 vindt Idd Cologne opnieuw plaats volgens het zogeheten 'urban-only'-concept. Net als tijdens de première in 2025 vormt de stad Keulen het decor van het evenement, met activiteiten bij Design Post Köln, Machwerkhaus köln en diverse showrooms en winkels. Dit jaar duurt het event een dag langer en wordt het van disndag tot en met zaterdag gehouden (vorig jaar van zondag-woensdag)

 

De organisatie heeft na overleg met exposanten, partners en branchevertegenwoordigers besloten vast te houden aan het stedelijke format. Tegelijkertijd sluit Idd Cologne opnieuw aan op Orgatec. Volgens Alexander Caspari, senior manager Trade Fair van Idd Cologne, bleek er vanuit de markt een duidelijke voorkeur voor het voortzetten van het 'urban-only'-concept. Bedrijven uit de woonsector die zich daarnaast op hospitality richten, kunnen deelnemen aan Orgatec in hal 10.2. Door beide evenementen gelijktijdig te organiseren wil de organisatie extra bereik, nieuwe netwerkmogelijkheden en meer kruisbestuiving tussen verschillende marktsegmenten creëren. Overigens stopt Orgatec wel een dag eerder, vrijdag 30 oktober is de laatste dag.

 

Met de gelijktijdige programmering van Orgatec en Idd Cologne komen voor het eerst drie belangrijke interieursegmenten samen: werkplekken, projectinrichting en wonen. Waar Orgatec zich richt op moderne werkomgevingen en professionele toepassingen, ligt de focus van Idd Cologne op hoogwaardige wooninterieurs.

 

Net als vorig jaar zijn ook particuliere bezoekers welkom. Zij krijgen gedurende de volledige evenementperiode toegang tot de deelnemende locaties in de stad.



Links

www.idd-cologne.com
www.koelnmesse.be
www.koelnmesse.nl
www.koelnmesse.de

Tags

Nieuws, interieur, meubel, wonen, woning, woon, meubel, meubelwinkel, meubelretail, meubelsector, e-commerce, online, internetshop, congres, meubelcongres, netwerk, bijeenkomst, symposium, meubelhandelaar, winkelier, retail, design, designmeubel, meubelbeurs, meubelvakbeurs, vakbeurs, show, event, evenement, beurs, imm, meubilair, woonkamer, slapen, slaapkamer, matras, slaapsysteem, textiel, behang, vloer, verlichting, accessoire, badkamer, projectinrichting, stof, behang, wandbekleding, karpet, RS Vision Expo, koeln, keulen, koelnmesse, messe, Köln, KölnMesse, Living Interiors, project, kantoor, huisshow, evenement, stoel, fauteuil, tafel, bank, indoor, outdoor, binnen, buiten, tuin, tuinmeubel, garden, serre, lounge, ontwerp, talent, #koelnmesse, #iddcologne, #immcologne

Gerelateerd nieuws
Materiaal belangrijk bij interieur
[Sponsored artikel] - Het inrichten van een woning draait om veel meer dan het uitkiezen van een mooie kleur voor op de muur of een nieuwe zetel. De focus verschuift naar de materialen waarmee een ruimte wordt opgebouwd.
lees verder
Opening winkel Jysk
Jysk breidt verder uit in Nederland met de opening van een nieuwe winkel in Barneveld. Tegelijkertijd is de winkel in Gouda verhuisd naar een nieuwe, centrale locatie.
lees verder
 
Gluezet zevende editie neer
lees verder
Jazz breidt zitcollectie uit
Turri presenteert de nieuwe gestoffeerde collectie Jazz, ontworpen door Giuseppe Viganň. De serie bestaat uit een twee- en driezitsbank en was eerder dit jaar als preview te zien tijdens de Meubelbeurs in Milaan.
lees verder
Groei consumptie woninginrichting
De consumptie van huishoudens in Nederland is volgens het CBS in april met 1% gegroeid, vooral duurzame goederen (waaronder woninginrichting) stegen sneller.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden