Picknicktafel van 800kg!

Donderdag 17 maart 2016

Het bedrijf Zwaartafelen doet z'n naam eer aan en brengt een onverwoestbare tafel voor buiten.
Picknicktafel van 800kg!

Picknicktafel Bill is gemaakt van Billingahout, een onverwoestbare, Afrikaanse houtsoort met een fraaie gouden kleur. De houtsoort wordt al honderden jaren gebruikt voor de vervaardiging van molens, sluisdeuren en damwanden. Onderhoud is niet nodig, het hout vergrijst prachtig door de buitenlucht.

Gezien zijn gewicht is het aan te raden om vooraf goed na te denken over de plek waar de tafel moet komen te staan. Frank van Reij, oprichter van Zwaartafelen: “De tafel is niet alleen onderhoudsvrij, maar ook heel stevig. Zo hoef je er niet bang voor te zijn dat hij omvalt als er in verhouding veel mensen aan een kant zitten. Echt gewogen hebben we de tafel nooit, maar we schatten in dat Bill circa 800 kilo weegt. Een echte zware jongen dus!”
 
Het bedrijf uit Amersfoort maakt tafels in alle soorten en maten. Van robuuste boomstamtafel tot originele kloostertafel en praktische picknicktafel, geheel naar wens op maat gemaakt. Deze picknick Bill in 300 x 200 cm komt verkoop op € 3.200.

 



Links

www.zwaartafelen.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, residentieel, project, kantoor, residentieel, kantoor, hospitality, meubel, tafel, stoel, bank, buiten, outdoor, tuin, terras

Gerelateerd nieuws
Nieuwe onderstellen Lotus
De Lotus-serie van LD Seating is uitgebreid met twee nieuwe onderstellen. Daarmee krijgt de populaire conferentiestoel, ontworpen door Martin Ballendat, nog meer toepassingen in onder meer werkplekken, hospitality-interieurs en woningen.
lees verder
Imm cologne lanceert india
Koelnmesse, organisator van onder meer Imm cologne, lanceert een nieuw internationaal B2B-event: Imm india. In samenwerking met Indiase brancheorganisaties organiseert de beursgigant op 11–14 maart 2026 een interieurvakbeurs in het India International Convention and Expo Centre in New Delhi.
lees verder
Studenten op DDW
Zes creatieve vakscholen bundelen de krachten voor een gezamenlijke presentatie van studenten op de Dutch Design Week in oktober.
lees verder
Voorlopige insolventie Ceka
De Duitse kantoormeubelfabrikant Ceka is op 2 juli onder voorlopig insolventiebeheer geplaatst. Inmiddels is duidelijk dat de productie in augustus weer volledig wordt opgestart, mede dankzij intensief contact met leveranciers en nieuwe orders.
lees verder
 
Tijsen blijft creatief actief
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden