Pensioen Rob Eijgelsheim

Woensdag 18 december 2024

Na 37,5 jaar in de vloerenbranche gaat verkoopdirecteur Rob Eijgelsheim op 13 december met pensioen. Zijn opvolger, Patrick van der Stigchel, is begin december begonnen.
Pensioen Rob Eijgelsheim

Foto: Forbo. Links Patrick van der Stigchel, rechts Rob Eijgelsheim.

 


Rob Eijgelsheim is een bekende verschijning in de vloerenbranche. Jarenlang was hij technisch adviseur voor Forbo Flooring en uiteindelijk ook eindverantwoordelijke voor de verkoop. Na een aantal andere functies buiten Forbo te hebben gehad is hij de laatste elf jaar als verkoopdirecteur verantwoordelijk voor de aansturing van de verkoopteams en ook voor de  twee customer-serviceafdelingen en de afdeling voor het bezoeken van architecten en facilitymanagers.

 

Rob is verkoop in hart en nieren en voelt zich het prettigst in contacten met en ondersteuning van klanten. De klant staat altijd op de eerste plaats, is zijn motto.

 

Patrick van Stigchel is de opvolger van Eijgelsheim. Hij was eerder onder andere accountmanager en salesmanager in de installatiebranche en commercieel directeur en vicepresident bij Kingspan Logstor, dat gespecialiseerd is in stadsverwarming en energietransitie. Maar hij kent Eurocol al uit zijn vroegste jaren. 'Ik had toen een badkamerspeciaalzaak,' vertelt hij. 'Ik heb de Eurocol-producten zelf ook verwerkt.'

 

Rob is er zeer trots op dat Forbo Eurocol de omzet sinds 2014 aanzienlijk heeft laten groeien: 'En dan te bedenken dat het salesteam in 2014 zo goed als weg was. De intensieve samenwerking met het huidige salesteam maakt het ook meteen moeilijk om afscheid te nemen. We zijn met het team en de klanten succesvol. Ik haal daar veel energie uit,' zo legt hij uit in een interview op de website van Forbo Eurocol.

Vrijdag 13 december is de laatste werkdag van Rob Eijgelsheim, waarbij Patrick en Rob de afgelopen weken al intensief samen hebben gewerkt. In het bedrijf, maar zeker ook onderweg naar klanten.

 

Een markante persoonlijkheid verlaat de vloerenbranche, hoewel hij nog een paar zaken blijft doen, zoals de raad van advies van de BVP.



Links

www.forbo.com/eurocol

Tags

nieuws, interieur, pensioen, afscheid, verkoopdirecteur, salesmanager, opvolger, lijmen, egaline, vloeren, marmoleum, vinylvloeren, linoleum, tapijt, gietvloeren, technisch, advies, buitendienst, verkoop, binnendienst, directeur, samenwerking, persoonlijkheid, #forbo, #eurocol, #bvp, #robeijgelsheim

Gerelateerd nieuws
Riviera Maison vloeren
De vloeren van Riviera Maison, een collectie van Holland Top Floor, blijven ook bestaan na de doorstart van het merk.
lees verder
 
HomeBound op Trendz
lees verder
Intr opent vestiging Amsterdam
Groothandel Intr opent een nieuwe Intr Point Amsterdam, dat sinds 11 augustus operationeel is voor klanten. Tegelijkertijd sluit de vestiging in Hoofddorp haar deuren.
lees verder
4e Generatie Musterring
Musterring International Josef Höner GmbH & Co. KG luidt een generatiewisseling in: Christopher Höner, de oudste zoon van wijlen Oliver Höner, wordt benoemd tot lid van de directie.
lees verder
Trendz: variatie voor inspiratie
[Sponsored artikel] - Ontdek tijdens Trendz Najaar 2025 in de Evenementenhal in Gorinchem de kracht van variatie voor inkoop en inspiratie: voor ieder wat wils.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden