Onduidelijkheid over terugkeer Ado

Vrijdag 12 januari 2018

Berichtten we eergisteren op basis van een bericht van Zimmer + Rohde dat ze met Artex overeenstemming hadden over de distributierechten van de Ado Goldkante-collectie, blijkt dat toch niet het geval.
Onduidelijkheid over terugkeer Ado

Communicatiebureau Weber Shandwich stelt dat het artikel dat we eergisteren publiceerden, dat vanaf januari 2018 de Ado-collectie weer beschikbaar zou zijn in Nederland via Zimmer+Rohde, niet juist is.

Het Hof van Beroep te Brussel heeft weliswaar onlangs bepaald dat Artex de merknaam ADO niet langer mag voeren, maar Artex is het echter niet eens met deze uitspraak en gaat daartegen cassatie instellen. Voorlopig zal Artex het merk Ado dientegevolge echter niet meer gebruiken. De producten in de huidige collectie blijven wel verkrijgbaar via Artex.

 



Links

www.ado.nl
www.ado-goldkante.de
www.zimmer-rohde.com
www.zr-infinity.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, residentieel, project, hospitality, raamdecoratie, stof, raambekleding, gordijn, zonwering, meubelstof, bekleding, meubelbekleding, stoffeer, stoffering, stoffeerder, raam, venster, raamdecoratie, interieurbekleding, weefstof, confectie, gordijnstof, interieurstof, drukstof, verduister, verduisterend, woonaccessoire, kussen, #ZimmerRohde, #Ado

Gerelateerd nieuws
Nieuwe onderstellen Lotus
De Lotus-serie van LD Seating is uitgebreid met twee nieuwe onderstellen. Daarmee krijgt de populaire conferentiestoel, ontworpen door Martin Ballendat, nog meer toepassingen in onder meer werkplekken, hospitality-interieurs en woningen.
lees verder
Imm cologne lanceert india
Koelnmesse, organisator van onder meer Imm cologne, lanceert een nieuw internationaal B2B-event: Imm india. In samenwerking met Indiase brancheorganisaties organiseert de beursgigant op 11–14 maart 2026 een interieurvakbeurs in het India International Convention and Expo Centre in New Delhi.
lees verder
Studenten op DDW
Zes creatieve vakscholen bundelen de krachten voor een gezamenlijke presentatie van studenten op de Dutch Design Week in oktober.
lees verder
Voorlopige insolventie Ceka
De Duitse kantoormeubelfabrikant Ceka is op 2 juli onder voorlopig insolventiebeheer geplaatst. Inmiddels is duidelijk dat de productie in augustus weer volledig wordt opgestart, mede dankzij intensief contact met leveranciers en nieuwe orders.
lees verder
 
Tijsen blijft creatief actief
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden