Ode aan het aardse

Maandag 04 augustus 2025

De nieuwe behangcollecties van Arte zijn gebaseerd op natuurlijke materialen en patronen, die je uitnodigen in een interieur dat net zo vertrouwd aanvoelt als de aarde onder je voeten.
Ode aan het aardse
Ode aan het aardse Ode aan het aardse Ode aan het aardse Ode aan het aardse Ode aan het aardse

De warmte van gebakken klei, het ruwe raffinement van touw, de gelaagdheid van kalkpleister en verweerde terracotta; het zijn allemaal aardse elementen die iets raken in onze kern. En in een wereld die vaak vluchtig aanvoelt, staan de collecties Tali en Terra van Arte voor verankering.

 

Tali (foto 1-3) is als een dans van draden: speels, organisch en geraffineerd. Elk patroon wordt tot leven gebracht met geweven, natuurlijke draden, geïnspireerd op de eeuwenoude technieken van Indonesisch handwerk. De tinten variëren van zand tot schors, van taupe tot touw. De collectie Tali vangt de ziel van het handgemaakte en verpakt die in een luxueuze wandbekleding die diepte en textuur in de ruimte brengt.

 

Aardse materialen vertellen een verhaal, van een oeroude geschiedenis, gekruiste levens en de evolutie van de wereld. Dat is bij de collectie Terra (foto 4-6) niet anders. Achter elk dessin schuilt iets anders, en ieder oppervlak lijkt gebeeldhouwd uit klei, kalkpleister of terracotta. Het resultaat is een uiterst realistische weergave van verweerd aardewerk waarin elke oneffenheid en elk detail met grote precisie wordt weergegeven. Terra is krachtig en teder tegelijk. Even robuust als verfijnd. Het roept beelden op van aardewerk, mozaïeken en kalkmuren die al sinds mensenheugenis harten veroveren in huis.



Links

www.arte-international.com

Tags

nieuws, interieur, behang, collectie, natuur, aards, terracotta, dessin, ontwerp, realistisch, weergave, robuust, verfijnd, detail, aardewerk, mozaiek, kalkmuur, touw, handgemaakt, luxe, wandbekleding, organisch, indonesisch, technieken, textuur, diepte, #tali, #terra, #arte, #arteinternational

Gerelateerd nieuws
Kave Home stores
Interieurspecialist Eijerkamp heeft vestigingen in Zutphen en Veenendaal, en opent hier de eerste stores in Nederland van het Spaanse merk Kave Home.
lees verder
Extra aandeelhouder Tica
Rogier Uivel treedt toe als nieuwe medeaandeelhouder van Tica, naast Martijn Cliteur en Robert Segers, die dat sinds 2009 zijn.
lees verder
 
Vier keer andere wandbekleding
lees verder
Woonindustrie: ontzorgt en breidt uit
Tijdens de Najaarsvakdagen sprak Interieurjournaal met Jeroen van der Borg, operationeel directeur van De Woonindustrie. Volgens hem is het succes van het beurscentrum te danken aan meer dan alleen het verhuren van meters.
lees verder
Whisperwool alternatief voor PET
Huijser Meubel Agenturen is vanaf september in Nederland de exclusieve vertegenwoordiger van Whisperwool, het Oostenrijkse merk dat akoestische oplossingen ontwikkelt van 100% schapenwol.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
-28-09-2025
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden