Nieuws bij De Woonindustrie

Vrijdag 30 januari 2015

Van zondag 8 t/m woensdag 11 februari vindt de Voorjaars Vakbeurs in De Woonindustrie in Nieuwegein weer plaats. Het is de tweede beurs na de grootscheepse verbouwing vorig jaar.
Nieuws bij De Woonindustrie
Nieuws bij De Woonindustrie

Foto boven: Manduria (Expo Trading Holland)

Foto onder: Kantwielen (The Wool Studio)

 

 

Zo’n 150 vertrouwde én nieuwe merken tonen van zondag tot en met woensdag hun nieuwe collecties en noviteiten. Onder de nieuwe merken bevinden zich onder andere Lichtlab en Aventura Carpets, die vanaf begin februari standhouder zijn in het showroomcentrum.

 

Tijdens de vakbeurs staat er in De Woonindustrie een bijzondere expositie over Thonet. Nog t/m 25 februari vindt u een overzicht van de ontwerpen die tijdens de Bauhaus-periode door Thonet zijn geproduceerd. Op dinsdag 10 februari geeft Phillip Thonet om 14.00 uur een lezing over deze periode. Ook vindt er die dag om 12.30 uur een lezing plaats van Ronald Rietveld van RAAF (Rietveld Architecture-Art-Affordances) met als onderwerp het hergebruik van leegstaande panden.

 

Bij de bestaande deelnemers van De Woonindustrie zijn er ook weer veel mooie nieuwe producten te vinden. Zo introduceert Expo Trading Holland (stand nummer 2-C008) de nieuwe Manduria industriële hanglamp, met een diameter van 62 cm die in diverse kleuren leverbaar is. Tijdens de beursdagen is de lamp uit voorraad leverbaar. Ook standhouder The Wool Studio presenteert tijdens de vakbeurs een nieuw product; het vloerkleed Kantwielen. 

 

De Vakbeurs is uitsluitend bedoeld voor bezoekers die zich vakmatig met wonen bezighouden. Openingstijden zijn op zondag, dinsdag en woensdag van 10:00 tot 17:00 uur en op maandag van 10:00 tot 18:00 uur met aansluitend een diner voor genodigden.

 



Links

www.dewoonindustrie.nl
www.expotrading.nl
www.thewoolstudio.nl

Tags

wonen, interieur, design, meubel, verlichting, interieurbekleding, raamdecoratie, woonaccessoire, vloer, tapijt

Gerelateerd nieuws
 
Faillissement Carpetright NL
lees verder
Nieuwe brochure Mflor
Mflor zal op de Incoda de nieuwe brochure presenteren van de vloerencollecties en heeft tevens een winactie gelanceerd voor de beurs.
lees verder
Dotdotdo kleurt de stilte
Een nieuw Nederlands interieurmerk lanceert een modulair akoestisch wandsysteem tijdens de Dutch Design Week in Eindhoven.
lees verder
 
Nieuwe ontwerpen Pode
lees verder
Klassiek design met trendy kleuren
Vloerenfabrikant Interface brengt vernieuwde kleurstellingen voor de Noraplan Stone rubbervloercollectie op de markt.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
-28-09-2025
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden