Nieuwe Presentatievorm Trends Heimtextil 2015

Dinsdag 01 april 2014

Messe Frankfurt werkt aan een vernieuwend en groot trendconcept. De internationale trendbureaus Trendtable en Stijlinstituut Amsterdam verlenen en creëren de creatieve basis voor een designgeoriënteerd ThemePark tijdens Heimtextil van 14 tot 17 Januari 2015.
Nieuwe Presentatievorm Trends Heimtextil 2015

In maart kwam een groep van internationaal vermaarde designers en trendwatchers in Frankfurt am Main samen om van gedachten te wisselen over de mondiale ontwikkelingen in architectuur, techniek, interieur, mode, kunst en lifestyle. Enkele bekende namen die al enkele jaren aan de Heimtextil trendpresentaties hun expertise verlenen zijn: Lisa White en Felix Diener uit de Verenigde Staten, Kate Franklin en Caroline Till uit het Verenigd Koninkrijk, Dan Namura uit Japan en Anne Marie Commandeur (foto), Grietje Schepers en Anouk Haegens van het Stijlinstituut Amsterdam in Nederland. 

Olaf Schmidt, Vice President, Textile and Textile Technologies van Messe Frankfurt: ‘We zijn verheugd een nieuw concept genaamd ThemePark te introduceren. Duurzaam en designgeoriënteerd, maar ook tijds- en mentale aspecten worden aangepakt.’

 

Anne Marie Commandeur: ‘ThemePark biedt als concept meer mogelijkheden tot gelaagdheid in de informatie die we aan de Heimtextil bezoekers willen aanbieden. Tot nu toe lieten we steeds trends in textiel en kleuren zien. Nu kunnen we een stuk inhoudelijker de grote lijnen en de achterliggende technologie en maatschappelijke informatie laten zien. Ook zal er een website ThemePark komen die de alles overkoepelende trends laat zien, waardoor alles nog duidelijker wordt. Thema’s die mogelijk in de schijnwerpers komen zijn: Retail, Hospitality & Contractbusiness. Duurzaamheid is een rode draad door alle ontwikkelingen heen en geen overkoepelend zelfstandig thema.’

 



Links

www.heimtextil.com

Tags

trends, interieurtextiel

Gerelateerd nieuws
Verlangen naar authenticiteit
Carlucci introduceert Crafted by Nature, een collectie interieurtextiel dat het verlangen naar authenticiteit en tactiliteit vertaald heeft in het stofdesign.
lees verder
Een fluistering van de westenwind
Met de lancering van Zephyr laat Arte de schoonheid van de Griekse mythologie nu ook doorsijpelen in het interieur. De collectie eert, zoals de naam al doet vermoeden, Zephyros: de zachte westenwind.
lees verder
Veel nieuws over Incoda 2026
Van 21-23 september 2026 komt de interieurbranche samen op Incoda in Gorinchem. Tijdens deze 3 dagen zie je de nieuwste collecties, kleuren en materialen om je advies, showroom, studio of projecten klaar te maken voor het nieuwe seizoen.
lees verder
Opening winkel Jysk
Jysk breidt verder uit in Nederland met de opening van een nieuwe winkel in Barneveld. Tegelijkertijd is de winkel in Gouda verhuisd naar een nieuwe, centrale locatie.
lees verder
Mooi interieur is risico in huis
[Sponsored artikel] - Een mooi huis is ook een kwetsbaar huis. Juist in huizen waar veel aandacht naar interieur gaat, zitten verrassend veel “risicomomenten”.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden