Nieuwe NL-meubelvakbeurs?

Maandag 18 april 2016

De sectie Woonmeubelen van CBM heeft het CBM-secretariaat opdracht te geven om een CBM-brede meubelbeurs te organseren: de ‘Dutch Furniture Fair’.
Nieuwe NL-meubelvakbeurs?

Deze beurs moet gaan plaatsvinden van 11-14 september aanstaande in de voormalige Homeboxx, De Beursfabriek te Nieuwegein. Dit gebouw staat pal naast de Woonindustrie, waarmee nauw samengewerkt wordt. De Beursfabriek en Woonindustrie worden dan met een corridor met elkaar verbonden.

Het streven is om een grote collectieve beurs van de grond te trekken, waarvoor dan minimaal 16 deelnemers nodig zijn. De eerste vijf aanmeldingen voor een stand (BKS, De Linde, Kessels, Kuperus en Voshaar) zijn een feit. Op 15 mei wordt de beslissing genomen of er voldoende deelnemers zijn.

Het initiatief zou volgens Herman Jurrius van CBM tegemoet aan de wens van velen om te komen tot één grote meubelbeurs. Het CBM organiseert overigens eveneens al de Hollandsch Slapen-evenementen.

Inretail ondersteunt dit initiatief en zal haar leden aansporen deze beurs te bezoeken.

 



Links

www.bks-holland.com
www.cbm.nl
www.dewoonindustrie.nl
www.inretail.nl
www.kesselsmeubels.nl
www.kuperusbedden.nl
www.meubelfabriekdelinde.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, slapen, slaap, slaapkamer, beurs, show, event, evenement, showroom, toonzaal, tentoonstelling, huisshow, vakbeurs, vakevenement, vakevent, woonevent, woonbeurs, HTC, Woonindustrie, bed, overtrek, boxspring, meubel, tafel, zitmeubel, kast, bijzettafel, salontafel, kapstok, stoel, eetkamer, fauteuil, dressoir, lamp, hanglamp, verlichting, trend, trends, milaan, woontrends, interieurtrends, winkel, presentatie, presenteren, visual merchandising, etaleren

Gerelateerd nieuws
Interieurprofessionaldag tweejaarlijks
De Interieurprofessionaldag krijgt vanaf 2027 een nieuwe opzet. De jaarlijkse frequentie wordt verlaagd naar een tweejaarlijks evenement met meer ruimte voor beleving en verdieping.
lees verder
 
spoga+gafa klaar voor start
lees verder
Houtsnippers in je tuin
[Sponsored artikel] - Een tuin blijft makkelijker netjes wanneer de bodem goed en gelijkmatig is afgedekt. Losse grond droogt minder snel uit en krijgt minder ruimte voor onkruid.
lees verder
Eerste exposanten MBB bekend
Meubelbeurs Brussel (MBB) geeft meer inhoud aan het campagneconcept 'Enter the Decosystem'. De organisatie plaatst natuur, duurzaamheid en beleving centraal en maakt tegelijk de eerste exposanten voor de komende editie bekend.
lees verder
Kaufland opent Nederlandse webshop
De grote Europese marktplaats Kaufland, zusterbedrijf van onder meer de Lidl, komt nu ook naar Nederland en gaat de strijd aan met concurrenten Amazom en Bol.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden