Nieuwe Mflor-collectie Abstract

Maandag 07 januari 2019

Mflor introduceert een nieuwe collectie pvc-tegels met een vintage look & feel en hybrid design, waardoor de vloer een zachte, textielachtige uitstraling heeft.
Nieuwe Mflor-collectie Abstract
Nieuwe Mflor-collectie Abstract

Na de introductie van de rigid core pvc Solcora® by Mflor afgelopen najaar, is er dus opnieuw nieuws van pvc-vloerenspecialist Mflor. Het gaat om de 25-05 Abstract collectie, die is vormgegeven op het formaat van grote, rechthoekige tegels (91,44 x 45,72 cm), zoals ook in de populaire Mflor Nuance collectie.

De Abstract biedt een warme, vintage look door het cross-over design. De totale dikte van de tegels is 2,5 mm, inclusief de sterke slijtlaag van 0,55 mm, waardoor de collectie geschikt is voor intensieve, projectmatige toepassingen.

De Mflor Abstract pvc-vloer voelt warm aan en is geluiddempend, wat zorgt voor een aangenaam loopgeluid. Niet alleen heeft deze vloer een hoge slijtvastheid en is goed bestand is tegen krassen, maar ook is deze waterbestendig, waardoor de vloer eenvoudig te reinigen en onderhouden is. Optimaal comfort en gebruiksgemak dus. Tevens is de vloer uitermate geschikt voor vloerverwarming en -koeling.

De Abstract collectie is leverbaar in zes kleurstellingen:
53121 Chocolate Black
53122 Blast Bronze
53124 Asp Grey  (foto 1)
53125 Coffee Brown
53126 Downton Brown
53127 Spark Almond (foto 2)

Deze nieuwe Mflor-collectie zal geïntroduceerd worden tijdens Domotex van 11 t/m 14 januari in het tegenover gelegen Radisson Blu hotel (Africa zaal). Registreer je hier voor een gratis Domotex ticket. Mflor wordt in België gedistribueerd via Yepp en in Nederland via de grossiers Bosgoed en Peitsman. De projectmarkt wordt bediend door T&M.

 



Links

www.bosgoed.nl
www.domotex.de/home
www.mflor.com
www.peitsman.nl
www.radissonhotels.com/en-us/hotels/radisson-blu-hannover
www.textilesandmore.eu
www.yepp.be

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, residentieel, project, vloer, parket, hout, pvc, lvt, vinyl, laminaat, leggen, stroken, strook, plank, steen, staal, ijzer, leer, hout, beton, stofferen, stoffering, visgraat, #mflor, #abstract, #domotex, #bosgoed, #peitsman, #koninklijkepeitsman, #textilesandmore, #yepp

Gerelateerd nieuws
 
Orgatec: koers naar oktober
lees verder
Opening inkoopcentrum projecten
Tica Projects in Venlo is officieel geopend. Een volledig vernieuwde B2B‑bestemming voor projectinrichters, interieurdesigners en hospitality professionals.
lees verder
Geplakte lichte eikentinten
Intr lanceert een nieuwe PVC-plak collectie: Saffier Allee. Deze PVC-vloerencollectie is een onderdeel van de eigen Saffier collectie van de groothandel.
lees verder
Doek valt voor Hollandsch Slapen
Het doek is gevallen voor de speciaalbeurs op het gebied van slapen, Hollandsch Slapen. De overgebleven spelers verplaatsen naar verwachting hun podium naar Nieuwegein, waar in het najaar oude tijden zullen herleven met tenten voor de deur!
lees verder
Beperkte volumegroei retail 2025
In 2025 heeft de Nederlandse detailhandel 3,6% meer omzet geboekt dan een jaar eerder. Het verkoopvolume was 1,6% hoger dan in 2024. De omzet van de non-foodwinkels groeide in 2025 met 3,6%.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden