Nieuwe hybride matras

Donderdag 23 april 2015

Een matras met pocketveren én traagschuim: het Amerikaanse Sealy matrassenmerk, in 2013 overgenomen door Tempur, introduceert de Hybrid series in de Benelux.
Nieuwe hybride matras

In de Sealy Hybrid komen twee slaaptechnologieën in één matras samen. De bovenste helft van het matras is van geltraagschuim, de onderste helft biedt ondersteuning door pocketveren van titanium.


Ze zijn in drie diktes verkrijgbaar 29cm (Classic), 32 (Plush) en 34 (Ultra Plush) in 12 standaardmaten. De prijsrange is groot: van € 750 voor een Classic matras van (70x200cm), tot aan een twee persoons Ultra Plush voor € 2.300. Op de matrassen wordt 10 jaar garantie gegeven.

Naast de matrassen is ook een bijpassend hoofdkussen (50x60) verkrijgbaar (€ 89). Om het slaapcomfort compleet te maken zijn er eveneens bedbodems (vlak en verstelbaar) met schotelveren en een beklede houten Foundation. Prijzen voor rond de € 400, verstelbaar rond € 1.000.



Links

www.sealy.com
www.tempur.nl

Tags

Nieuws, interieur, wonen, hotel, slaap, slapen, matras, slaapkamer, tempur, sealy, bed, traagschuim, gel, geltraagschuim,

Gerelateerd nieuws
Kunstwerk van restmateriaal
Wat als restmateriaal een tweede leven krijgt? Voor Yumeko en kunstenares Edith Beurskens was dat het uitgangspunt van een bijzondere samenwerking. Vanuit Yumeko’s nieuwste hennepcollectie ontstond een handgemaakt kunstwerk dat de kracht van natuurlijk materiaal, ambacht en aandacht viert.
lees verder
Sterke 2025-editie Meubelbeurs
Meubelbeurs Brussel - van 2-5 november gehouden in Brussels Expo - was volgens velen een zeer geslaagde editie. De sfeer was opvallend positief, met veel waardering voor de kwaliteit van het aanbod en de professionele uitstraling van de stands.
lees verder
 
Brussels Balthazars 2025!
lees verder
Visgraat vloer: tijdloze elegantie thuis
[Sponsored artikel] - Op zoek naar een vloer die zowel stijlvol als tijdloos is? Bij Laminaat-plaza vind je een uitgebreide collectie laminaatvloeren, waaronder prachtige visgraat patronen die perfect passen in elk interieur.
lees verder
Stand van zaken Belgische meubelindustrie
Rondom de Internationale Meubelbeurs in Brussel, van 2 tot en met 5 november, publiceert Fedustria altijd een conjunctuurbericht over de Belgische meubelindustrie.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden