Nieuwe eigenaar Sympa

Vrijdag 03 mei 2024

De Belgische meubelfabrikant Sympa uit Ittre heeft een nieuwe eigenaar en ceo: Tanguy Grusenmeyer.
Nieuwe eigenaar Sympa

Tanguy Grusenmeyer (foto) nam in 2019 de interieurzaak Living Plus uit Dendermonde over. Daarvoor was hij een jaar lang mede-eigenaar van de raamdecoratiezaak Burigat uit Gent, terwijl hij daartussen door een jaar als investeringsbankier werkte.

Afgelopen januari startte Grusenmeyer volgens Interieurunie bij Sympa, dat hij heeft overgenomen van de drie vorige eigenaren Guy Lowies, Alexis Habils en Eric Lenglois. Grusenmeyer blijft als ceo de komende jaren overigens met hen samenwerken.

Sympa, dat in 2026 50 jaar bestaat, is wellicht bekend van labels Gorini, Karma Collection, Manhattan, Olta en Spirit. De hoogste prioriteit in het verbeteren van de bedrijfsvoering zit vooral in de marketing, zo stelt Grusenmeyer. Zo is de site van Sympa op dit moment van schrijven nog 'under construction'.



Links

www.burigatdecoratie.be
www.livingplus.be
www.sympa.be

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, woning, wonen, project, kantoor, meubel, meubels, meubilair, zitmeubel, bank, sofa, lounge, zitplek, hoekbank, personalia, #burigatdecoratie, #livingplus, #sympa

Gerelateerd nieuws
Visgraat vloer: tijdloze elegantie thuis
[Sponsored artikel] - Op zoek naar een vloer die zowel stijlvol als tijdloos is? Bij Laminaat-plaza vind je een uitgebreide collectie laminaatvloeren, waaronder prachtige visgraat patronen die perfect passen in elk interieur.
lees verder
Stand van zaken Belgische meubelindustrie
Rondom de Internationale Meubelbeurs in Brussel, van 2 tot en met 5 november, publiceert Fedustria altijd een conjunctuurbericht over de Belgische meubelindustrie.
lees verder
Omzet NL-retail september 2025 groeit
De Nederlandse detailhandel heeft in september 3,8% meer omgezet dan in september 2024, volgt uit cijfers van het CBS.De interieurbranche groeide mee.
lees verder
Leenbakker winkels deels naar Jysk
Jysk neemt negen locaties over van Leen Bakker België, dat recent de verkoop van alle 44 winkels heeft aangekondigd.
lees verder
Preview Meubelbeurs Brussel 2025
Van zondag 2 tot en met woensdag 5 november toont Meubelbeurs Brussel weer de veelzijdigheid van de Europese interieurwereld. Van Pools eikenhout tot Spaanse matrassen en Belgische meubelklassiekers.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden