Nieuwe distributiepartner Aspecta

Vrijdag 16 december 2022

Plinten- en profielencentrale wordt de nieuwe distributiepartner voor de merken Aspecta en Allure van HMTX Global.
Nieuwe distributiepartner Aspecta

HMTX Global wil een bredere en dominantere marktpositie realiseren voor haar Aspecta en Allure vloeren collecties. En mede door de veranderde marktomstandigheden en recente distributiewijzigingen in Nederland, waaronder de overname van Viehoff door Joka Nederland, is er een nieuwe distributiesamenwerking afgesloten met PPC (Plinten en Profielen Centrale) uit Wijk bij Duurstede.

 

Met ingang van 1 januari 2023, zal PPC de exclusieve distributie in zowel Nederland en België gaan verzorgen van de volledig vernieuwde Aspecta Essentials, Excellence en Contours LVT-vloerencollecties en het Allure Rigid Core programma. De Aspecta en Allure collecties zullen in het eerste kwartaal van 2023 in Nederland en België worden geïntroduceerd.

 

Tijdens de aankomende Domotex beurs, die van 12 t/m 15 januari wordt gehouden, zal HMTX Global haar nieuwe Aspecta Essentials, Excellence en Contours en Allure Rigid Core collecties en een nieuwe uitstraling van de merken presenteren.



Links

www.plintenenprofielencentrale.nl
www.nl.aspectaflooring.com
www.allure-innovation.com/nl/home-nl

Tags

nieuws, interieur, vloeren, samenwerking, distributiepartner, nederland, pvcvloeren, groothandel, exclusief, uitstraling, lvtcollecties, #allure, #aspecta, #ppc, #plintenenprofielencentrale

Gerelateerd nieuws
 
Orgatec: koers naar oktober
lees verder
Opening inkoopcentrum projecten
Tica Projects in Venlo is officieel geopend. Een volledig vernieuwde B2B‑bestemming voor projectinrichters, interieurdesigners en hospitality professionals.
lees verder
Geplakte lichte eikentinten
Intr lanceert een nieuwe PVC-plak collectie: Saffier Allee. Deze PVC-vloerencollectie is een onderdeel van de eigen Saffier collectie van de groothandel.
lees verder
Doek valt voor Hollandsch Slapen
Het doek is gevallen voor de speciaalbeurs op het gebied van slapen, Hollandsch Slapen. De overgebleven spelers verplaatsen naar verwachting hun podium naar Nieuwegein, waar in het najaar oude tijden zullen herleven met tenten voor de deur!
lees verder
Beperkte volumegroei retail 2025
In 2025 heeft de Nederlandse detailhandel 3,6% meer omzet geboekt dan een jaar eerder. Het verkoopvolume was 1,6% hoger dan in 2024. De omzet van de non-foodwinkels groeide in 2025 met 3,6%.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden