Nieuwe directie Heditex

Maandag 13 december 2021

Na 43 jaar de directie te hebben gevoerd, gaan de huidige directeuren van groothandel Heditex uit Vlaardingen, Henri Sluimer en Rob Dobbelstein, het stokje overdragen aan hun opvolgers!
Nieuwe directie Heditex
Nieuwe directie Heditex Nieuwe directie Heditex Nieuwe directie Heditex Nieuwe directie Heditex

Henri Sluimer (foto 1, rechts) en Rob Dobbelstein (foto 1, links), zoon en schoonzoon van oprichter Dirk Sluimer, bedanken hun klanten voor de groei die Heditex sinds de start in 1976 heeft mogen doormaken. Ze zijn er trots op dat vele klanten de groothandel voor woning- en projectinrichting, parketzaak en het gordijnatelier heel lang trouw zijn gebleven, net als zij dat hebben gedaan bij hun leveranciers.

Jasper Ringelberg (foto 2, rechts), die reeds ruim 20 jaar in dienst is, sinds 2019 als operationeel directeur, zal per 1 januari 2022 de taken gaan overnemen als algemeen directeur samen met het managementteam bestaande uit René van Dekken (foto 2, links) als verkoopdirecteur en Jenny van Haaften-Boeve (foto 2, midden) als financieel manager. Met het gehele Heditex team zullen zij zich blijven inspannen voor een goede samenwerking met hun relaties. Veel van de medewerkers zijn al tientallen jaren werkzaam voor Heditex en hebben de service en het persoonlijk contact als het DNA van een familiebedrijf in zich verankerd.

Gezien het grote aantal klanten dat de groothandel heeft, is het voor Sluimer en Dobbelstein ondoenlijk om van iedereen persoonlijk afscheid te nemen, maar ze bedanken iedereen voor de fijne samenwerking en wensen nog vele succesvolle jaren toe!

Op vloerengebied verdeelt Heditex het merk Bodiax (pvc vloeren) en Meister (vloeren). Maar daarnaast levert de groothandel tevens raamdecoratie en stoffeerbenodigdheden en voert het een groot aantal merken: DCS (rails), HR Design (zonwering), Masters (lijm en egaline), Büssche (rails en roedes), Eurocol (lijm en egaline), Festool (elektrisch gereedschap), Leica Optische apparatuur), Snickers (werkkleding), Bandex (gordijnband), Artiteq (ophangsysteem), Bea (nietpistolen), Canect (lijm), Dr. Schutz (vloerrenovatie), Fento (kniebescherming), Forest (gordijnrail), Gütermann (naaigaren), Hedisteps (traprenovatie), Hellberg (gehoor/gezichtsbescherming), Hultafors (gereedschap), Leister (handlasföhn), Microflex (leidingen), Mozart (mesjes), Mesfix Nedo (meetstok), Numatic (stofzuiger), Opti-lon (ritsen), Pajarito (gereedschap), Propress (steamer), Prym (naalden), Silent Blue (compressor), Somfy (elektrische zonwering), Toggler (pluggen), HTC (textielreiniging) en Unifloor (ondervloer).



Links

www.heditex.com
www.meister.com
www.meisterwerke.com

Tags

Nieuws, nieuw, interieur, inrichting, wonen, woning, project residentieel, vloer, vloerbedekking, tegel, strook, stroken, laminaat pvc, lvt, keramiek, unzip, steen, hout, parket, visgraat, vloeren, entreemat, entreesysteem, schoonloop, deurmat, mat, stoffeerbenodigdheden, directie, management, managementteam, directeur, jasper ringelberg, #bodiax, #meisterwerke, #heditex, #hrdesign, #dcs, #directcurtainsystems

Gerelateerd nieuws
Imm voor 70 procent vol
Met nog een half jaar te gaan tot Imm Cologne 2026 van start gaat is circa 70% van de beursvloer volgens Koelnmesse gereserveerd. Van 20-23 januari 2026 is het event weer het internationale startpunt van het interieurjaar.
lees verder
Idd Cologne kiest voor de stad
De beursvloer verdwijnt. In plaats daarvan: de stad. Met deze strategische koerswijziging maakt Idd Cologne 2025 een opvallend statement. Van 26-29 oktober verandert Keulen in een podium voor high-end interieurdesign. Niet in beurshallen, maar midden in de stad.
lees verder
Een feest van Lef
Elk jaar sluit HMC het jaar af met de eindejaarsexpo, dit jaar met als thema Lef.
lees verder
Doorstart Riviera Maison
Riviera Maison maakt een doorstart dankzij de overname door Dutch Interior.
lees verder
 
Geluidspanelen ervaren bij Heditex
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden