Nieuwe consumentensites van PPC

Dinsdag 27 september 2016

Enigszins overschaduwd door de Parketambachtsdagen van de PPC in Wijk bij Duurstede (zondag en gisteren) lanceerde het bedrijf vernieuwde versies van twee consumentensites.
Nieuwe consumentensites van PPC
Nieuwe consumentensites van PPC

Het gaat om sites van de labels Douwes Dekker en Hollandsche Vloeren die de Plinten & Profielencentrale voert. Deze zijn qua look & feel geüpdatet en hebben een verbeterde zoekfunctie gekregen. Daarnaast is het nu mogelijk voor eindgebruikers om via de site stalen aan te vragen en deze via een dealer in de buurt te verkrijgen. Het doel van deze sites is dan ook om de dealers te ondersteunen bij de verkoop van deze labels.

Als eindgebruikers na een bezoek in de winkel nog eens wat informatie over deze labels op internet zoeken - bijvoorbeeld om deze aan anderen/partner te laten zien - dan krijgen ze via deze vernieuwde sites een zeer professionele indruk. Net als dat bij andere consumentenlabels op vloerengebied (bijvoorbeeld QuickStep) het geval is.

 



Links

www.douwesdekker.nl
www.hollandschevloeren.nl
www.plintenenprofielencentrale.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, project, vloeren, parket, hout, pvc, lvt, vinyl, linoleum, laminaat, lijm, plint, profiel, lijst, afwerklijst, strip, plakstrip, dilatatie, dilitatie, hoeklijn, trap, renovatie, traprenovatie, rozet, verf, bekleding, stofferen, stoffering, ondervloer, ondertapijt, pad, parket ambachtsdagen, ambacht

Gerelateerd nieuws
Interieurprofessionaldag tweejaarlijks
De Interieurprofessionaldag krijgt vanaf 2027 een nieuwe opzet. De jaarlijkse frequentie wordt verlaagd naar een tweejaarlijks evenement met meer ruimte voor beleving en verdieping.
lees verder
Houtsnippers in je tuin
[Sponsored artikel] - Een tuin blijft makkelijker netjes wanneer de bodem goed en gelijkmatig is afgedekt. Losse grond droogt minder snel uit en krijgt minder ruimte voor onkruid.
lees verder
Kaufland opent Nederlandse webshop
De grote Europese marktplaats Kaufland, zusterbedrijf van onder meer de Lidl, komt nu ook naar Nederland en gaat de strijd aan met concurrenten Amazom en Bol.
lees verder
Traprenovatie met Marmoleum
Vicstairs introduceert Linostairs: nieuw trapconcept brengt Marmoleum naar de trap. Een innovatieve combinatie van hout en linoleum biedt nieuwe mogelijkheden voor renovatie- en nieuwbouwprojecten.
lees verder
Veel nieuws over Incoda 2026
Van 21-23 september 2026 komt de interieurbranche samen op Incoda in Gorinchem. Tijdens deze 3 dagen zie je de nieuwste collecties, kleuren en materialen om je advies, showroom, studio of projecten klaar te maken voor het nieuwe seizoen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden