Nieuwe ceo Beter Bed

Woensdag 17 januari 2018

Beter Bed Holding heeft eindelijk een nieuwe chief executive officer (ceo) en statutair bestuurder gevonden als opvolger van de per november vertrokken Ton Anbeek, die dat reeds in juli vorig jaar aankondigde.
Nieuwe ceo Beter Bed

John Kruijssen zal met ingang van 1 april 2018 bij de dagelijkse gang van zaken betrokken worden en normaal gesproken op de aandeelhoudersvergadering op 26 april worden benoemd.

Kruijssen is sinds 2015 ceo van de Detailresult Groep, waar de Nederlandse supermarktketens Dirk van den Broek en Dekamarkt onder vallen. Daarvoor bekleedde hij in de afgelopen 20 jaar diverse leidinggevende functies bij onder meer Markeur Holding, Royal Dutch Shell, Unigro en Halfords.

Na de benoeming van John Kruijssen zal de Raad van Bestuur van de slaapspecialist Beter Bed bestaan uit twee leden; John Kruijssen (ceo) en Bart Koops (cfo).

 



Links

www.beterbedholding.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, slapen, slaap, slaapkamer, bed, ledikant, detail, retail, nachtrust, economie, resultaat, winst, omzet, #beterbed

Gerelateerd nieuws
Rolluiken thuis in jouw stijl
[Sponsored artikel] - Ben je bezig met het upgraden van je huis? Er zijn verschillende manieren om je woning comfortabeler en veiliger te maken. Zoals het laten plaatsen van rolluiken.
lees verder
 
Talents op Heimtextil
lees verder
 
Naamswijziging Bommel
lees verder
Rust en overzicht in de keuken
[Sponsored artikel] - De keuken is vaak een centrale plek waar allerlei zaken samenkomen. Dat zorgt er al snel voor dat het aanrecht helemaal vol staat. Om rust en overzicht te creëren: volg deze stappen om te ontrommelen.
lees verder
Ontmoeting centraal op beurs
Jong talent en gevestigde merken samen in één designlandschap tijdens de beurs Destination Design 2026 in het Klokgebouw in Eindhoven.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden