Kobe op Paris-Deco-Off

Woensdag 17 januari 2018

Kobefab heeft op Heimtextil afgelopen week de aftrap gedaan voor de presentatie van hun noviteiten. Vanaf 18 januari wordt dat vervolgd tijdens Paris Déco Off.
Kobe op Paris-Deco-Off
Kobe op Paris-Deco-Off Kobe op Paris-Deco-Off Kobe op Paris-Deco-Off Kobe op Paris-Deco-Off Kobe op Paris-Deco-Off

Eerder meldden we reeds over de nieuwe interieurcollectie en meubelstoffen Senses. Maar - zoals ook al aangekondigd - is er meer.

Kobe heeft de kamerhoge collectie van de 'Basic and plains' uitgebreid met acht nieuwe producten. Al deze stoffen zijn minimaal 300 cm hoog waardoor ze makkelijk te confectioneren zijn en zeer soepel draperen zonder naden. Makkelijk toepasbaar voor alle standaard en hogere ramen.

Structuren en door de natuur geïnspireerde dessins zijn geweven in creatieve bindingen die tezamen zorgen voor een elegante uitstraling. Alle stoffen in deze collectie hebben een natuurlijke uitstraling en vallen zeer soepel.

Daarnaast heeft Kobefab nieuwe Koroseal-wandbekledingen. Deze hebben innovaties in embossing en printing, waardoor texturen een interessante look krijgen. Uiteraard met de typische eigenschappen van Koroseal: o.a. vlamwerend, gemakkelijk te reinigen, antibacterieel en antimicrobieel. Met een ruwe linnenlook en grove embossing in verschillende kleuren, zijn Urban Luster en Gilded linen goed met elkaar te combineren.

Kobe is te vinden tijdens Paris Déco Off (van 18-22 januari) op 35 Rue Jacob, St Germain, Paris. Daarna eventueel op De Stockholm Furniture Fair (6-10 februari) of in de showrooms in Valkenswaard of Culemborg.




Links

www.kobe.eu

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, wonen, woning, interieurbekleding, stof, meubelstof, gordijn, bekleding, decoratie, raambekleding, raamdecoratie, meubelbekleding, textiel, interieurtextiel, confectioneren, geconfectioneerd, confectie, presentatie, introductie, #Kobe, #Kobefab, Heimtextil, Paris Déco Off, SFF, Scandinavian Furniture Fair, nieuws, beurs, show, showroom

Gerelateerd nieuws
Festival Interieur 2026
Festival Interieur, georganiseerd door In, is terug in 2026, met diversiteit & positiviteit in Het Schoenenkwartier te Waalwijk.
lees verder
2 Werelden in behang verenigd
Wat als de roaring twenties en het oude Egypte elkaar ontmoeten? Dan ontstaat bij Arte de collectie Luxor, met unieke prints binnen dit thema.
lees verder
A@W: Regenerative Architecture
Architect@Work keert op 9 en 10 september terug naar Ahoy. De vakbeurs staat dit jaar in het teken van 'Regenerative Architecture' en presenteert opnieuw een selectie van productinnovaties, lezingen en materiaaloplossingen.
lees verder
 
In prijs voor studenten
lees verder
Ontwerpwedstrijd Incoda
Na de succesvolle editie van vorig jaar organiseert de interieurvakevent Incoda ook dit jaar weer een ontwerpwedstrijd voor gevestigde namen en studenten.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden