Wijziging bij Avek

Donderdag 18 januari 2018

Per 1 februari 2018 is er bij Avek Slaapsystemen uit Surhuisterveen een personele wijziging in rayon West.
Wijziging bij Avek

Het gaat om Lizanne Lourens (foto). Zij gaat Ton van Bijsteren, die na twee jaar dienstverband beschikbaar is voor een nieuwe uitdaging, vervangen in rayon West. Dit rayon beslaat de provincies Noord-Holland, Utrecht en een gedeelte van de provincies Zuid-Holland en Gelderland.

Lizanne was tot voor kort vestigingsmanager bij een slaapspeciaalzaak in Rotterdam en is al jarenlang werkzaam in de beddenmarkt.



Links

www.avek.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, slapen, slaap, slaapkamer, bedmode, bed, boxspring, avek, slaapbranche, slaapzolder, slapenbranche, personeel, accountmanager, personalia, #avek

Gerelateerd nieuws
Heropening Goossens Almere
Goossens Almere is feestelijk heropend: inspiratie, advies en blije klanten staan centraal in het nieuwe winkelconcept.
lees verder
Innovatief materiaal Heimtextil 2027
Heimtextil 2027 introduceert Functional Futures Lab als onderdeel van de beurs in januari.
lees verder
 
Onwetendheid over rechten bij aankoop
lees verder
Goud voor Revor Group
Revor Group heeft een gouden Ecovadis-medaille behaald. De Belgische producent van boxsprings en matrassen sluit zich bovendien aan bij de Vlaamse Green Deal Waardeketens.
lees verder
Groei recycling droge matrassen
De recycling van matrassen in Nederland nadert de landelijke doelstelling van 75%: in het afgelopen jaar is stijging naar 73% opgelopen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden