Nieuwe Britse interieurbeurs

Donderdag 05 januari 2023

Clarion Retail organiseert een nieuwe Britse beurs voor interieur, accessoires en verlichting: de Home Interiors Show. Het debuut is tijdens de January Furniture Show in Birmingham, gevolgd door een volledige editie in september in Londen - Olympia.
Nieuwe Britse interieurbeurs

De Home Interiors Show is opgezet in samenwerking met belangrijke Britse merken als Gallery Direct, Pacific Lifestyle, Riva Home, Där Lighting Limited, Cimc home, Hill Interiors en Libra. De nieuwe beurs zal volgens de organisatie tweemaal per jaar 10.000 nieuwe en trendgerichte producten uit het hele Verenigd Koninkrijk en Europa samenbrengen. Daarnaast kunnen bezoekers retail theaterervaringen en deskundig trendadvies verwachten.

 

Peter Delaney - managing director, Gallery Direct (zie foto): ‘Onze collega's zijn gefrustreerd dat de Britse home interiors sector geen allesomvattende beurs biedt voor onze gewaardeerde klanten. We hebben behoefte aan een nieuw, trendy format, dat Clarion Retail volgens ons kan leveren op een kosteneffectieve en creatieve manier. We willen deel uitmaken van één showformaat in zowel januari als september, de drukste koopmomenten. We denken dat de nieuwe Home Interiors Show het antwoord is dat aan alle eisen voldoet.’

 

Tijdens de January Furniture Show, dat ook door Clarion Retail georganiseerd wordt, zal een voorproefje van het nieuwe evenement te zien zijn in hal 2. De eerste volledige beurs is van 10–12 september in Londen, gelijktijdig met Top Drawer.



Links

www.clarionevents.com
www.januaryfurnitureshow.com
www.thefurnitureshows.com
www.topdrawer.co.uk

Tags

Nieuws, interieur, meubel, wonen, woning, woon, meubel, meubelwinkel, meubelretail, meubelsector, e-commerce, online, internetshop, congres, meubelcongres, netwerk, bijeenkomst, symposium, winkelier, retail, design, designmeubel, meubelbeurs, meubelvakbeurs, vakbeurs, show, event, evenement, beurs, meubilair, verlichting, accessoire, project, kantoor, evenement, stoel, fauteuil, tafel, bank, trends, #clarionretail, #HomeInteriorsShow

Gerelateerd nieuws
 
NIeuwe directeur Kees Smit
lees verder
Casa failliet
Woonwinkelketen Casa is dinsdag officieel failliet verklaard. De Nederlandse winkels zijn woensdagochtend niet meer opengegaan. Een dramatische wending, maar geen onverwachte, sinds het faillissement van het Belgische moederbedrijf in maart.
lees verder
Carlo van Groter in Wonen
Een interessant gesprek met Carlo Heinemans, manager woninginrichting van de complete interieurzaak ('woonzinnig compleet') Groter in Wonen in Gronsveld.
lees verder
Domotex Middle East afgelopen
De editie van de vloerenbeurs Domotex Middle East is onlangs succesvol afgesloten in Dubai, zo meldt de beursoriganisatie.
lees verder
Groei aanbod op FFD
Flanders Flooring Days (FFD) groeit stevig en meldt een nieuws recordaantal deelnemers die in juni rondom Kortrijk te zien zijn.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden