Nieuw kapitaal voor Eve

Dinsdag 26 juli 2016

Het vertrouwen in online matrassenleveranciers bij investeerders blijft groot: het in februari 2015 opgerichte Britse-Duitse Eve heeft opnieuw € 8,2 miljoen opgehaald.
Nieuw kapitaal voor Eve

Hierdoor komt het totale investeringsbedrag voor Eve op zo'n € 12 miljoen. Als nieuwe investeerder, naast Octopus Ventures en DN Capital, is nu de Britse TV-zender Channel 4 toegetreden, zo meldt Möbelmarkt.

Hoewel Eve prachtige groeicijfers laat zien (Volgens CEO Jas Bagniewski 25% groei per maand sinds de start!) is dat toch wel gedurfd. De concurrentie van soortgelijke concepten is immers groot.
Van de andere kant: gezien de problemen bij gevestigde spelers (o.m. overname Cauval, faillissement Dunlopillo, reorganisatie Hilding Anders), ligt er wellicht nog wel meer martkaandeel te veroveren. De omzetverwachting van Eve in 2016 ligt op € 20,3 miljoen.

Tot nu toe heeft Eve naar eigen zeggen de groei vooral weten te realiseren via mond-op-mond reclame en aanbevelingen. Met de komst van Channel 4 kan door een TV-campagne de bekendheid verder stijgen. Ook bestaan er daarvoor plannen in Duitsland.

 



Links

www.evemattress.de

Tags

Nieuws, wonen, woon, woning, interieur, inrichting, bed, slaap, slapen, matras, ledikant, nachtrust, online, woonbranche, e-commerce, woonwinkel, interieurwinkel, e-business, Ecommerce, internet, shop, webshop

Gerelateerd nieuws
Cloudpillo op Forbes-lijst
De opname van Lars van der Wijst en Jens Timmers, oprichters van het slaapmerk Cloudpillo, in de prestigieuze Forbes 30 Under 30 Europe-lijst is een opvallende erkenning voor een jong merk in de slaap- en interieurbranche.
lees verder
Carlo van Groter in Wonen
Een interessant gesprek met Carlo Heinemans, manager woninginrichting van de complete interieurzaak ('woonzinnig compleet') Groter in Wonen in Gronsveld.
lees verder
Lichte daling Belgische textielomzet
Fedustria heeft de marktinformatie gepubliceerd van de Belgische textielmarkt, waarbij de omzet in 2024 iets daalde ten opzichte van 2023.
lees verder
 
Natuzzi viert herkomst en toekomst
lees verder
Kantoorruimte huiselijk inrichten!
[Sponsored artikel] - Kantoren kunnen soms kil en afstandelijk aanvoelen, maar dat hoeft helemaal niet zo te zijn! Het is trendy om een kantoor meer huiselijk en gezellig in te richten. Lees snel verder voor onze beste tips!
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden