Nieuw geluid bij Mflor

Woensdag 13 januari 2021

Nieuw jaar, nieuwe kansen. Zo kondigt John Loderus aan dat hij als binnendienst medewerker deel wordt van de Mflor familie. Loderus is hier deze week gestart.
Nieuw geluid bij Mflor

John Loderus heeft al veel ervaring in binnendienst functies. Hij werkte bij verschillende bedrijven, waaronder de leverancier van kleinmeubelen en verlichting Zijlstra uit Tiel. Hij wordt omschreven als sympathiek, collegiaal, loyaal, professioneel en behulpzaam. Ook heeft hij humor en is een harde werker die zelfs onder druk goed kan presteren.

 

Afgelopen maandag is hij als binnendienst medewerker an de slag gegaan bij pvc-vloerenspecialist Mflor uit Twello. Naast dit werk is hij actief als discjockey bij de regionale omroep van Stichting Streekomroep Maas en Waal ExtraFM.



Links

www.mflor.com/nl
www.zijlstra.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, residentieel, project, vloer, parket, hout, pvc, lvt, rigid, rigidcore, vinyl, laminaat, leggen, stroken, strook, plank, steen, staal, ijzer, leer, hout, beton, stofferen, stoffering, visgraat, #mflor, #zijlstra

Gerelateerd nieuws
 
Strategische partner in onzekere tijden
lees verder
Vintage en nieuw karakter in balans
[Sponsored artikel, betaald partnerschap met Hema] - Een mix van oud en nieuw werkt het beste als de basis rustig is. Kies twee hoofdkleuren en één accent, zodat vormen en materialen beter tot hun recht komen.
lees verder
Interieur voor échte rust
[Sponsored artikel] - We leven in een wereld die soms nét iets te druk is. Tussen alle verplichtingen door, is het vaak lastig om echt te ontspannen. Belangrijk is het om van je huis een plek te maken waar je tot rust kunt komen.
lees verder
 
Klantenservice dichter bij klant
lees verder
Oorzaken faillissement Carpetright
Carpetright bezweek onder miljoenenverliezen en softwareproblemen, zo is bekend geworden uit het verslag van de curator.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden