Nieuw architectonisch lichtmerk

Donderdag 04 juli 2024

Internova Professional Lighting uit Breda introduceert zijn nieuwe architectonische verlichtingsmerk Elys.
Nieuw architectonisch lichtmerk
Nieuw architectonisch lichtmerk Nieuw architectonisch lichtmerk

Volgens Internova Professional Lighting is het nieuwe merk Elys een unieke combinatie van optimale (licht)kwaliteit, premium design én flexibiliteit tegen een eerlijke prijs.

 

Het Elys portfolio biedt een ruime keuze aan materialen, afwerkingen en kleuren, voor elke ruimte. Door het gebruik van LED chips van de beste kwaliteit, het toepassen van de unieke Lumicross Lens Technology en een standaard kleurweergave-index van >98Ra komt, zo schrijft het bedrijf, het ontwerp van iedere architect perfect tot zijn recht.

 

Elys loopt voorop bij de milieuvriendelijke productie van hoogwaardige armaturen. Zo is het gebruik van alternatieve energiebronnen en het recyclen van grondstoffen vanzelfsprekend. Elys richt zich op het verlengen van de levensduur van het product, het optimaliseren van de efficiëntie en het modulaire ontwerp. Dit maakt het mogelijk om een compleet nieuwe look te creëren met een bestaande module, door simpelweg de frontring te vervangen door een andere kleur of ander model. Ieder component kan vervangen worden, waardoor je de behuizing kan behouden. Bovendien worden alle Elys-armaturen in Nederland geassembleerd. Zo houdt Internova Professional Lighting het productieproces in eigen hand.



Links

www.internova.nl
www.elyslight.com

Tags

Nieuws, Interieur, inrichting, wonen, woon, woning, project, verlichting, hanglamp, lamp, licht, light, led, design, ontwerp, #internova

Gerelateerd nieuws
Visgraat vloer: tijdloze elegantie thuis
[Sponsored artikel] - Op zoek naar een vloer die zowel stijlvol als tijdloos is? Bij Laminaat-plaza vind je een uitgebreide collectie laminaatvloeren, waaronder prachtige visgraat patronen die perfect passen in elk interieur.
lees verder
Omzet NL-retail september 2025 groeit
De Nederlandse detailhandel heeft in september 3,8% meer omgezet dan in september 2024, volgt uit cijfers van het CBS.De interieurbranche groeide mee.
lees verder
 
Vouwbare hanglamp Adilo
lees verder
Leenbakker winkels deels naar Jysk
Jysk neemt negen locaties over van Leen Bakker België, dat recent de verkoop van alle 44 winkels heeft aangekondigd.
lees verder
Preview Meubelbeurs Brussel 2025
Van zondag 2 tot en met woensdag 5 november toont Meubelbeurs Brussel weer de veelzijdigheid van de Europese interieurwereld. Van Pools eikenhout tot Spaanse matrassen en Belgische meubelklassiekers.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden