Nederlandse merken op Imm

Donderdag 07 december 2023

Tijdens de aankomende Internationale Meubelbeurs (IMM) in Keulen slaan negen Nederlandse interieurmerken de handen ineen door gezamenlijk een platform te creëren in Hal 3.2.
Nederlandse merken op Imm

Artifort, De Ploeg, Hollands Licht, Label Vandenberg, Longbarn, Metaform, Montis (foto: eigen stand tijdens vorige editie), Pilat&Pilat en Pode staan als collectief op de internationale interieruvakbeurs Imm in Keulen komende januari. Samen willen zijn ‘op deze duurzame wijze een nieuwe invulling geven aan vak- en consumentenbeurzen, met als doel bezoekers een verrassende en vernieuwende ervaring te bieden’.

 

Het collectief, dat wordt gesteund door de Imm-organisatie, is gericht op het efficiënt delen van faciliteiten en ruimte om materialen en kosten te optimaliseren. Hierdoor ontstaan niet alleen financiële voordelen, maar wordt ook duurzaamheid bevorderd door hergebruik van materialen na de beursperiode. In samenwerking met de Eindhovense designstudio Raw Color is een overkoepelend presentatieconcept ontwikkeld. Het concept heet 'Verweven in Design' en wordt gekenmerkt door een overduidelijke weefstructuur die de samenwerking tussen de merken symboliseert. Hierbij blijft voldoende ruimte voor de individuele merken om hun producten en identiteit op een onderscheidende manier te presenteren.

 

Tijdens Imm (van 14 tot en met 18 januari in de Kölnmesse in Keulen) zijn speciale activiteiten gepland, waaronder een VIP-dag voor retailers op zondag, inclusief busvervoer, en een borrel op maandag voor designers, pers en interieurprofessionals. Dit belooft volgens het collectief een unieke Imm-ervaring te worden voor iedereen met een passie voor Nederlands design.

 

Meer info over Imm en entree-tickets kopen.



Links

www.imm-cologne.com
www.imm-cologne.de
www.koelnmesse.be
www.koelnmesse.nl
www.koelnmesse.de
www.livingkitchen-cologne.de
www.artifort.com/nl/
www.deploeg.com
www.hollandslicht.eu
www.label.nl
www.longbarncompany.com
www.metaformmeubelen.nl
www.montis.nl
www.pilat.nl
www.pode.eu/nl

Tags

Nieuws, interieur, meubel, wonen, woning, woon, meubel, meubelwinkel, meubelretail, meubelsector, e-commerce, online, internetshop, congres, meubelcongres, netwerk, bijeenkomst, symposium, meubelhandelaar, winkelier, retail, design, designmeubel, meubelbeurs, meubelvakbeurs, vakbeurs, show, event, evenement, beurs, imm, meubilair, woonkamer, slapen, slaapkamer, badkamer, meubilair, matras, slaapsysteem, textiel, behang, vloer, verlichting, licht, accessoire, badkamer, projectinrichting, stof, behang, wandbekleding, karpet, RS Vision Expo, Interzum, plaatmateriaal, beslag, koeln, keulen, koelnmesse, messe, Köln, KölnMesse, Living Interiors, project, kantoor, huisshow, evenement, meubel, stoel, fauteuil, tafel, bank, indoor, outdoor, binnen, buiten, tuin, tuinmeubel, garden, serre, lounge, design, ontwerp, talent, #imm, #immcologne, #imm24, #imm2024, #puretalents, #puretalents2024

Gerelateerd nieuws
Doek valt voor Hollandsch Slapen
Het doek is gevallen voor de speciaalbeurs op het gebied van slapen, Hollandsch Slapen. De overgebleven spelers verplaatsen naar verwachting hun podium naar Nieuwegein, waar in het najaar oude tijden zullen herleven met tenten voor de deur!
lees verder
 
Kettal stapt in Driade
lees verder
Beperkte volumegroei retail 2025
In 2025 heeft de Nederlandse detailhandel 3,6% meer omzet geboekt dan een jaar eerder. Het verkoopvolume was 1,6% hoger dan in 2024. De omzet van de non-foodwinkels groeide in 2025 met 3,6%.
lees verder
Nieuwe zitcollecties Segis
De Italiaanse meubelfabrikant Segis breidt zijn collectie uit met meerdere zitoplossingen voor uiteenlopende omgevingen. De nieuwe en doorontwikkelde series richten zich op werkplekken, wooninterieurs en hospitality, met aandacht voor comfort, variatie en materiaalgebruik.
lees verder
Olympisch Glas Italia
Tijdens de XXV Olympische Winterspelen Milano Cortina 2026 is Glas Italia opnieuw betrokken bij het project Casa Italia. Het merk levert meubelontwerpen voor de locaties in Milaan en Cortina d’Ampezzo, waar sport, cultuur en design samenkomen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden