Moduleo Moods naar winkels

Vrijdag 27 mei 2016

De nieuwe Moods collectie van Moduleo zal over twee weken uitgeleverd worden bij de dealers. Met Moods kunnen zeer creatieve vloeren worden samengesteld.
Moduleo Moods naar winkels
Moduleo Moods naar winkels Moduleo Moods naar winkels Moduleo Moods naar winkels Moduleo Moods naar winkels Moduleo Moods naar winkels

Het LVT-merk Moduleo maakt dit mogelijk door zijn de Transform en Impress collecties uit te breiden met acht innovatieve formaten: geometrische vormen die onderling compatibel zijn maar ook met de standaard Moduleo formaten. Daardoor zijn eindeloze legpatronen mogelijk.

De Moods formaten omvatten geometrische en rechthoekige vormen, variërend van een visgraat plank tot Hongaarse punt, van zeshoek tot driehoek en ruit. Hierdoor ontstaan oneindig veel mogelijkheden om de vloer naar wens in te vullen, zie als voorbeeld de afgebeelde foto's. Ook is er op de site een 'Moods Room Visualiser' te vinden waarmee zelf gespeeld kan worden met de diverse patronen.

Fabrikant IVC Group, die naast Moduleo ook de rolvinylmerken Itec en Leoline voert en onderdeel van Mohawk is, presenteerde deze Moods-collectie reeds op onder meer de vakbeurs Intirio begin dit jaar, maar vanaf 9 juni worden de presentaties bij de dealers uitgezet. Gelijktijdig, van 9 t/m 20 juni, zullen er in zes dagen zo'n 200 stoffeerders in het ROC Bouw- en Interieurcollege Nieuwgein worden getraind. Overigens zal Moduleo daarvoor nog te zien zijn op Design District van 1-3 juni in Zaandam.

 



Links

www.moduleo.nl/producten/moods
www.moduleo.com
www.ivcgroup.com
www.itecfloors.nl
www.mohawkinternational.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, project, vloer, vloerbedekking, pvc, lvt, vinyl, stroken, strook, click, klik, plank, parket, tegel, stoffering, leggen

Gerelateerd nieuws
Imm voor 70 procent vol
Met nog een half jaar te gaan tot Imm Cologne 2026 van start gaat is circa 70% van de beursvloer volgens Koelnmesse gereserveerd. Van 20-23 januari 2026 is het event weer het internationale startpunt van het interieurjaar.
lees verder
Idd Cologne kiest voor de stad
De beursvloer verdwijnt. In plaats daarvan: de stad. Met deze strategische koerswijziging maakt Idd Cologne 2025 een opvallend statement. Van 26-29 oktober verandert Keulen in een podium voor high-end interieurdesign. Niet in beurshallen, maar midden in de stad.
lees verder
Een feest van Lef
Elk jaar sluit HMC het jaar af met de eindejaarsexpo, dit jaar met als thema Lef.
lees verder
Doorstart Riviera Maison
Riviera Maison maakt een doorstart dankzij de overname door Dutch Interior.
lees verder
 
Geluidspanelen ervaren bij Heditex
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden