Meister brengt nieuw trapprofiel

Vrijdag 07 april 2017

Met het nieuwe Longlife parket trapprofiel is het mogelijk om een trap goed uit te voeren met Meister parket.
Meister brengt nieuw trapprofiel

Meister wil hiermee inspelen op de trend dat trappen in de woonkamer vaker voorkomen. Is dat het geval, dan wil de consument vaak de kleur van de parketvloer laten doorlopen in de trap.

Met het Meister trapprofiel staat niets de vakman in de weg om deze wens in vervulling te laten gaan. De profielen zijn beschikbaar in een L- en een U-profiel. De profielen zijn afgestemd op de oppervlakken uit de Longlife parketcollecties Penta PD 450, Cottage PD 400 en Classic PD 200.

Ook voor de 11mm sterke wood-powder vloeren - Nadura en Lindura - is er nu een elegant trapprofiel (type 11). Het is beschikbaar in de kleuren zand, edelstaal en zilver.

Meister wordt onder meer door De Eik, Heditex, Parketpoint, Schadébo en Viehoff in de Benelux gedistribueerd.

 



Links

www.deeik.nl
www.heditex.com
www.meister.com
www.parketpoint.nl
www.schadebo.nl
www.viehoff.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, project residentieel, vloer, vloerbedekking, tegel, strook, stroken, PVC, lvt, keramiek, terra cotta, steen, hout, parket, visgraat, vloeren, #meister, #heditex, #viehoff

Gerelateerd nieuws
Interieurprofessionaldag tweejaarlijks
De Interieurprofessionaldag krijgt vanaf 2027 een nieuwe opzet. De jaarlijkse frequentie wordt verlaagd naar een tweejaarlijks evenement met meer ruimte voor beleving en verdieping.
lees verder
Houtsnippers in je tuin
[Sponsored artikel] - Een tuin blijft makkelijker netjes wanneer de bodem goed en gelijkmatig is afgedekt. Losse grond droogt minder snel uit en krijgt minder ruimte voor onkruid.
lees verder
Kaufland opent Nederlandse webshop
De grote Europese marktplaats Kaufland, zusterbedrijf van onder meer de Lidl, komt nu ook naar Nederland en gaat de strijd aan met concurrenten Amazom en Bol.
lees verder
Traprenovatie met Marmoleum
Vicstairs introduceert Linostairs: nieuw trapconcept brengt Marmoleum naar de trap. Een innovatieve combinatie van hout en linoleum biedt nieuwe mogelijkheden voor renovatie- en nieuwbouwprojecten.
lees verder
Veel nieuws over Incoda 2026
Van 21-23 september 2026 komt de interieurbranche samen op Incoda in Gorinchem. Tijdens deze 3 dagen zie je de nieuwste collecties, kleuren en materialen om je advies, showroom, studio of projecten klaar te maken voor het nieuwe seizoen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden