Managing director Himolla overleden

Woensdag 03 april 2019

Thomas Friedrich, managing director van de Himolla Group, is op 27 maart onverwachts overleden. Friedrich was slechts 49 jaar en stierf na een korte, ernstige ziekte.
Managing director Himolla overleden

Voordat hij in 2014 toetrad tot het bestuur van de Himolla Group, werkte Friedrich voor het modebedrijf Willy Bogner. Als algemeen directeur van meubelfabrikant Himolla was Friedrich verantwoordelijk voor de commercie en techniek en het management van de binnenlandse en buitenlandse gelieerde bedrijven.

 

Himolla stelt: 'Tijdens zijn werkzame jaren heeft Friedrich het lot van de Himolla Group met groot succes en toewijding gevormd. Met hem verliest Himolla een toegewijde ceo en collega. We betreuren dit zware verlies zeer en zullen Friedrich erg missen. Tegelijkertijd zijn we dankbaar dat we hem hebben leren kennen en met hebben samengewerkt. In deze uren van rouw gaat onze oprechte zorg uit naar zijn familie en nabestaanden.'



Links

www.himolla.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, project, banken, fauteuils, stoelen, meubelen, meubelfabrikant, #himolla, overleden, overlijden, gestorven, dood, afscheid, personalia, persoonlijkheid, in memoriam

Gerelateerd nieuws
Andreas Ohr leidt Dauphin
Dauphin Office Interiors heeft Andreas Ohr (37) benoemd tot algemeen directeur. Sinds begin september is Ohr verantwoordelijkheid over Human Resources en IT, naast de portefeuilles die hij al sinds oktober 2024 beheert als chief commercial officer.
lees verder
Woonindustrie: ontzorgt en breidt uit
Tijdens de Najaarsvakdagen sprak Interieurjournaal met Jeroen van der Borg, operationeel directeur van De Woonindustrie. Volgens hem is het succes van het beurscentrum te danken aan meer dan alleen het verhuren van meters.
lees verder
Nieuwe bestuursleden CBM
Koninklijke CBM, de Nederlandse Centrale Bond van Meubelfabrikanten uit Haarlem, heeft per 1 september nieuwe bestuursleden verwelkomd.
lees verder
 
Leolux veiliggesteld
lees verder
Aftrap Najaarsdagen Woonindustrie
De Woonindustrie is zondag gestart met de Najaarsvakdagen. Ondanks het warme weer trok de eerste dag, waar ook consumenten welkom waren, 30% meer bezoekers dan tijdens de vorige editie.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
-28-09-2025
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden