Maison&Objet als vanouds

Maandag 07 maart 2022

De komende Maison&Objet Paris van 24 t/m 28 maart zal weer volledig als vanouds zijn: alle corona-maatregelen zijn geschrapt!
Maison&Objet als vanouds

Foto: Uber Luxury (voorbeeld links, M101 Pedant light Henri Bursztyn, Kandella) en Lux Populis (voorbeeld rechts, Mickey Sparkling door Thomas Dariel, Leblon Delienne)



Ook de Franse overheid heeft eindelijk aangekondigd om per 14 maart het gebruik van de CTB-toegangspas op te schorten als aanvulling op het afschaffen van de verplichte mondkapjes in binnenruimten. Uitgezonderd is nog wel het verplichte gebruik van mondkapjes in het openbaar vervoer, daar is het corona-virus blijkbaar nog wel gevaarlijk.

Er blijft dus nog naar een voorwaarde over om van 24-28 maart Maison&Objet in Parijs te bezoeken: het hebben van een toegangsbadge. Deze is vooraf met korting te bestellen op de website.

Het thema van de interieurdecoratiebeurs is New Luxury: van Uber Luxury tot Lux Populis.

 

P.S. Vanaf vandaag is het ook in België niet meer verplicht om bij winkelbezoek een mondmasker te dragen, anderhalve meter afstand te houden of een maximum aantal klanten per vierkante meter aan te houden. Alleen aan kwetsbare groepen wordt aangeraden nog een mondkapje te dragen.



Links

www.kandella.fr
www.leblon-delienne.com
www.maison-objet.com
www.promosalons.be
www.promosalons.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, project, decoratie, accessoires, bekleding, stof, meubelstof, show, beurs, vakbeurs, event, tentoonstelling, evenement, digital days, parijs, villepinte, #mo22, #maisonobjet, #promosalons, #kandella, #leblondelienne

Gerelateerd nieuws
 
Vooral omzet online detailhandel groeit
lees verder
Schuldenlast Huus verder opgelopen
De schulden van Huus zijn opgelopen tot ruim € 10 miljoen. Dat blijkt uit het eerste faillissementsverslag. Door de doorstart ontvangt een deel van de gedupeerde klanten alsnog de bestelde meubels.
lees verder
Houtsnippers in je tuin
[Sponsored artikel] - Een tuin blijft makkelijker netjes wanneer de bodem goed en gelijkmatig is afgedekt. Losse grond droogt minder snel uit en krijgt minder ruimte voor onkruid.
lees verder
Eerste exposanten MBB bekend
Meubelbeurs Brussel (MBB) geeft meer inhoud aan het campagneconcept 'Enter the Decosystem'. De organisatie plaatst natuur, duurzaamheid en beleving centraal en maakt tegelijk de eerste exposanten voor de komende editie bekend.
lees verder
 
Minder winkels, meer online verkoop
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden