LS Bedding zwaait CEO duo uit

Woensdag 19 januari 2022

1 Januari betekende bij LS Bedding niet alleen de start van een nieuw jaar, maar ook van een nieuw tijdperk. Na 20 jaar samen het bedrijf geleid te hebben, namen Peter De Meyer en Frank Verschuere afscheid als ceo van het bedrijf.
LS Bedding zwaait CEO duo uit

De leiding is overgenomen door Koen Maenhout en Tom De Baenst. De Meyer en Verschuere blijven actief als bestuurder en aandeelhouder. Onder hun leiding groeide LS Bedding naar eigen zeggen uit tot een voorloper in slaapcomfort en werden met Ergosleep, Magnitude en Nox drie merken in de markt gezet.

 

Iedereen bij LS Bedding is hen zeer dankbaar en wenst hen allebei een zeer mooie toekomst toe. In afwachting van een leuk feest na de covid-hectiek, werden de vertrekkende ceo’s vlak voor kerst alvast op een passende wijze in de bloemetjes gezet (zie foto).



Links

www.lsbedding.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, bed, matras, schuim, boxspring, meubel, slaap, slapen, nacht, personalia, afscheid, #lsbedding

Gerelateerd nieuws
Ikea opent kleine winkels
Ikea bevestigt dat het plannen heeft om een aantal kleine stadswinkels te gaan openen in Nederland. De eerste moet halverwege volgend jaar openen.
lees verder
 
Volle beursvloer in Nieuwegein
lees verder
Omzetgroei Jysk in Benelux
Jysk verstevigt haar positie in Nederland tijdens jubileumjaar met een sterke omzetgroei en met wederom nieuwe winkels. Ook in België was er een forse omzetstijging.
lees verder
Herbenoeming commissaris EK
Nico Vanderveen is herbenoemd in Raad van Commissarissen EK Retail, waarbij hij zijn tweede termijn ingaat.
lees verder
Nieuwe namen voor Brussel
Meubelbeurs Brussel krijgt van 8 tot en met 11 november verschillende nieuwe namen en collecties op de beursvloer. Onder meer Theuns, Novomera, AJ Living en Pilloking laten zien waarmee zij het nieuwe meubelseizoen ingaan.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden