Kraaijeveld nieuwe verkoopbaas Intr

Maandag 14 juli 2025

Per 1 juni is Simon Kraaijeveld de nieuwe commercieel manager van Intr. Kraaijeveld zal leidinggeven aan het salesteam van Intr en de Intr-Points.
Kraaijeveld nieuwe verkoopbaas Intr

In een persbericht schrijft Intr dat Kraaijeveld met zijn komst een belangrijke bijdrage zal leveren aan de verdere groei en ontwikkeling van het bedrijf. Daarnaast treedt hij toe tot het management team (MT) van Intr, waar hij zijn uitgebreide kennis en ervaring zal inzetten om de strategische koers van de organisatie mede vorm te geven.

 

Kraaijeveld is geen onbekende in de branche. Hij heeft eerder succesvolle posities bekleed bij onder andere Fetim Group en PPC. 'Met Simon aan boord zijn we ervan overtuigd dat we onze positie in de markt verder kunnen versterken en onze klanten nog beter van dienst kunnen zijn,' deelt de directie van Intr mee.

 

'Ik kijk ernaar uit om samen met het team van Intr verder te bouwen aan een sterke marktpositie, met de klant altijd als uitgangspunt', zegt Kraaijeveld. 'De energie, ambitie en expertise binnen deze organisatie maken het een geweldige plek om het verschil te maken. In mijn eerste weken ben ik positief verrast door de betrokkenheid en het enthousiasme van mijn collega’s! Het is duidelijk dat er veel passie leeft binnen Intr, en dat werkt aanstekelijk.'



Links

www.intr.nl

Tags

nieuws, interieur, groothandel, vestigingen, lijm, egaline, vloeren, merk, pvcvloeren, laminaatvloeren, woninginrichter, zzp'er, stoffeerder, personalia, #intr, #intrpoint,

Gerelateerd nieuws
Materiaal belangrijk bij interieur
[Sponsored artikel] - Het inrichten van een woning draait om veel meer dan het uitkiezen van een mooie kleur voor op de muur of een nieuwe zetel. De focus verschuift naar de materialen waarmee een ruimte wordt opgebouwd.
lees verder
Opening winkel Jysk
Jysk breidt verder uit in Nederland met de opening van een nieuwe winkel in Barneveld. Tegelijkertijd is de winkel in Gouda verhuisd naar een nieuwe, centrale locatie.
lees verder
 
Glue zet zevende editie neer
lees verder
Groei consumptie woninginrichting
De consumptie van huishoudens in Nederland is volgens het CBS in april met 1% gegroeid, vooral duurzame goederen (waaronder woninginrichting) stegen sneller.
lees verder
Idd cologne kiest opnieuw stad
Beurs en showrooms vormen samen één programma in Keulen. De editie van 2026 sluit opnieuw aan op Orgatec en richt zich op wonen, hospitality en design.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden