Katja opent fysieke Return to Sender

Zaterdag 17 oktober 2015

Op het Amsterdamse Westergasterrein opent vandaag, op Wereldarmoededag, de eerste Return to Sender winkel haar deuren voor het grote publiek. Return to Sender werd in 2007 door Katja Schuurman en Tessa Vos opgericht.
Katja opent fysieke Return to Sender

De feestelijke opening was gisteren 17:00 uur. Een mijlpaal voor Return to Sender, die handgemaakte producten uit ontwikkelingslanden verkoopt. Het helpt zo armoede te bestrijden. De producten kunnen behalve in de winkel, ook op de webshop (www.returntosender.nl) en binnenkort ook in vele winkels door heel Nederland worden gekocht.

De collectie van Return to Sender komt vanuit de hele wereld en bestaat uit unieke woonaccessoires, feestversiering en cadeaus. Allemaal producten die met liefde voor traditie en ambacht zijn gemaakt door vakmensen uit de armste gebieden van de wereld. De koper draagt met de aanschaf van een mooi product zelf ook een steentje bij aan een betere wereld.
 
Katja Schuurman: “Hoe meer eerlijke handel, hoe meer mensen aan het werk kunnen en hoe groter de bijdrage aan de bestrijding van armoede. Dat is waar we op Wereldarmoededag bij stil moeten staan. Niet de armoede zelf, maar wat we eraan kunnen doen!”
 
Managing Director Janneke Monkhorst laat verder weten dat wanneer er winst wordt gemaakt, deze terugvloeit naar projecten in deze landen, waarmee het ondernemerschap en de zelfstandigheid van de producenten verder wordt gestimuleerd.

 



Links

www.returntosender.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, fairtrade, fair trade, katja schuurman, economie, ontwikkeling, armoede, wereldarmoededag, handel, accessoires, decoratie, woonaccessoires

Gerelateerd nieuws
 
Internationale expansie Buvanha
lees verder
Nederlandse inflatie daalt langzaam
De inflatie in Nederland is in oktober uitgekomen op 3,1%, een verdere daling ten opzichte van september. Toch blijft de inflatie in Nederland relatief hoog.
lees verder
Sterke 2025-editie Meubelbeurs
Meubelbeurs Brussel - van 2-5 november gehouden in Brussels Expo - was volgens velen een zeer geslaagde editie. De sfeer was opvallend positief, met veel waardering voor de kwaliteit van het aanbod en de professionele uitstraling van de stands.
lees verder
Nieuwe accountmanager Heditex
Thomas Westdijk is voor Heditex - groothandel voor de woning- en projectinrichting, gordijnateliers, zonweringsbedrijven en parkethandel - begonnen als accountmanager in Zuid-Holland.
lees verder
 
De spiegel als kunstvorm
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden