Jong Belgisch talent in Milaan

Dinsdag 14 maart 2023

Belgium is Design biedt in april aan 13 Belgische studios de gelegenheid er hun werk te presenteren tijdens de Salonesatellite.
Jong Belgisch talent in Milaan

Het is ondertussen al de vijftiende keer dat een Belgische delegatie aanwezig is op de Salonesatellite. De kracht van deze collectieve stand van Belgium is Design ligt volgens de organisatie niet alleen in de rijkdom en diversiteit van de door de jury gekozen profielen, maar ook in het feit dat ze geworteld zijn in een ambachtelijke realiteit. Van geweven textiel tot kostbare houtsoorten, van marmerresten tot staal, van traditionele handelingen tot vernieuwde industriële knowhow: de selectie biedt een 'poëtisch' overzicht van Belgisch talent.

 

De talenten gaan volgens Belgium is Design de confrontatie aan met de realiteit van een markt die diepgaande veranderingen ondergaat; een markt waar het maakproces opnieuw centraal staat. In het besef dat echte verandering alleen mogelijk is door te experimenteren en bepaalde praktijken volledig te herzien, keren zij terug naar kleine series en op maat gemaakte producten en stellen de industriële productie ter discussie. Ontdek alle profielen en de portretten van de deelnemers op de website van Belgium is Design.



Links

www.belgiumisdesign.be
www.salonemilano.it

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, slapen, slaap, slaapkamer, beurs, show, event, evenement, showroom, toonzaal, tentoonstelling, huisshow, vakbeurs, vakevenement, vakevent, woonevent, woonbeurs, meubel, tafel, zitmeubel, kast, bijzettafel, salontafel, eetkamer, trend, trends, milaan, woontrends, interieurtrends, #salonedelmobile, #salonesatellite, #belgiumisdesign

Gerelateerd nieuws
Webinar Milaan van NII
Het Nederlands Interieur Instituut (NII) organiseert een webinar waarin Zuzanna Skalska en Jeroen Junte interieurprofessionals bijpraten over de Milaan Design Week.
lees verder
Nieuwe duplistoffen
De duplistoffen-collectie van raamdecoratiespecialist B&C word uitgebreid met nieuwe serie metallics.
lees verder
 
Shinzo loungestoel Walter Knoll
lees verder
Marktrapport over vloeren
Marktdata publiceert een nieuw rapport over de vloerenmarkt, waarin o.a. wordt geconstateerd dat de consument prijsgevoeliger aan het worden is.
lees verder
Nieuwe armaturen A Emotional Light
A-Emotional Light is van 18–23 april aanwezig op vakbeurs Euroluce in MIlaan met een scala aan nieuwe armaturen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden