Alize outdoorlijn van Kettal

Donderdag 23 april 2026

Kettal presenteert de nieuwe outdoorcollectie Alize van ontwerper Vincent Van Duysen in Milaan. De collectie is ontwikkeld voor eigentijdse buitenruimtes en vertaalt zijn sobere vormentaal naar een modulair systeem.
Alize outdoorlijn van Kettal
Alize outdoorlijn van Kettal Alize outdoorlijn van Kettal

Alize draait om de balans tussen een heldere, architectonische opbouw en een meer ontspannen manier van buitenleven. Kenmerkend is het doorlopende buisframe met afgeronde lijnvoering, dat de contouren van elk element bepaalt en zorgt voor een lichte, maar duidelijke aanwezigheid.

 

Tegelijkertijd brengen diepe kussens en tactiele stoffering zachtheid en comfort in het ontwerp. Daarmee ontstaat een spanningsveld tussen structuur en volume, dat de collectie visueel definieert. De opzet als modulair systeem maakt uiteenlopende configuraties mogelijk, van grotere opstellingen voor terrassen tot compactere zitplekken. De herhaling van het frame zorgt daarbij voor samenhang binnen het geheel.

 

Kettal presenteert Alize tijdens de Milan Design Week 2026 in de showroom in Milaan. De collectie bouwt voort op de samenwerking tussen fabrikant en ontwerper en sluit aan bij een bredere ontwikkeling waarin buitenmeubilair steeds nadrukkelijker als integraal onderdeel van het interieurconcept wordt benaderd.



Links

www.kettal.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, outdoor, tuin, buiten, tuinaccessoire, tuinmeubilair, tuinmeubel, tuindecoratie, terrasaccessoire, terrasmeubilair, parasol, terrasdecoratie, bank, tafel verlichting, licht, design, stoel, fauteuil, bank, #kettal

Gerelateerd nieuws
Is vast meubilair opstal?
[Sponsored artikel] - Van maatwerkkast tot nieuwe leefkeuken: wanneer wordt interieur onderdeel van het huis? Een mooi interieur bestaat allang niet meer alleen uit losse meubels en accessoires.
lees verder
 
Nieuwe kastopstellingen van Coesel
lees verder
Prijsverlagingen Ikea
Ikea investeert €1,2 miljard in prijsverlagingen in Europa om terughoudende consumenten aan te trekken.
lees verder
De Machinekamer bestaat 20 jaar
De Machinekamer bestaat in september twintig jaar. Wat in 2006 begon met het opknappen van een partij vintage buisframestoelen, groeide uit tot een collectie met vintage design, heruitgaven en eigen meubelontwerpen.
lees verder
 
Kingcome maakt bed voor honden
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden