Intr gaat sluiten

Donderdag 10 december 2020

Binnenkort gaat Intr tijdelijk sluiten. En recent werd bekend dat de groothandel uit Deventer het vloerassortiment heeft uitgebreid met een nieuw label.
Intr gaat sluiten

Zowel de hoofdvestiging in Deventer als de andere vestigingen van Intr zijn van 24-28 december gesloten voor inventarisatie. Ook op oudjaar blijft alles dicht. Uitleveren op deze dagen is dus niet mogelijk.

Daarnaast werd een paar weken terug aangekondigd dat Intr het tapijttegellabel Modulyss in Nederland gaat vertegenwoordigen. Modulyss (zie foto) is sinds 2010 een van de tapijtmerken van de in moeilijkheden verkerende Balta Group uit Sint Baafs-Vijve.

Modulyss uit Zele werd eerder in Nederland verkocht door Gebrs. Willard uit Naarden. Andere tapijtlabels van de Balta Group zijn Balta Carpets, ITC, Arc Edition, Bentley (overgenomen in 2017) en Captiqs.



Links

www.arcedition.com
www.baltagroup.com
www.bentleymills.com
www.captiqs.com
www.intr.nl
www.itccarpets.com
www.modulyss.com
www.willard.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, project, vloer, vloerbedekking, tapijt, kamerbreed, pvc, lvt, vinyl, stroken, strook, click, klik, plank, parket, tegel, stoffering, leggen, tapijttegel, #arcedition, #baltagroup, #bentleymills, #captiqs, #itccarpets, #modulyss, #intr, #willard

Gerelateerd nieuws
Derde winkel van traploperspecialist
De Roode Loper, een detaillist die gespecialiseerd is in traplopers, heeft haar derde winkel geopend in het hart van Amsterdam Oud-Zuid.
lees verder
Parketambacht in de schijnwerpers
Er is veel aandacht voor het parketvak op de lopende beurs HoutPro+ 2025 in 's-Hertogenbosch, onder andere door het Parket Ambacht Plein.
lees verder
Spoga+Gafa: Growing Forward
De tuin- en outdoorvakbeurs Spoga+Gafa presenteert in 2026 een vernieuwd concept. Met het thema ‘Growing forward’ wordt ingespeeld op veranderend consumentengedrag, actuele marktontwikkelingen en behoefte aan meer beleving en oriëntatie.
lees verder
FEP op Domotex
Op de Domotex zullen de leden van de Europese Parket Federatie (FEP), waaronder Kährs, Weitzer Parkett en Ter Hürne in de FEP Lounge hoogwaardige, duurzame parketoplossingen presenteren en zo de professionele uitwisseling en netwerken binnen de industrie bevorderen.
lees verder
 
Davis Fabrics op Meubelbeurs
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden