Kijkopgordijnen wil meer

Maandag 22 augustus 2022

Danny's Raamdecoratie begon 6,5 jaar geleden. Drie weken terug opende het de derde showroom in Ammerzoden. Eigenaar Joran van der Heijden is ambitieus en zoekt meer franchisenemers.
Kijkopgordijnen wil meer
Kijkopgordijnen wil meer Kijkopgordijnen wil meer Kijkopgordijnen wil meer Kijkopgordijnen wil meer

Foto's: website Kijk op Gordijnen

Na een carrière onder meer als filiaalmanager bij DMG Brugman Keukens & Badkamers in Venlo, richtte Joran van der Heijden (foto 1, samen met Evi van der Heijden) in januari 2015 Danny's Raamdecoratie op. Door advies, meting en montage aan huis te geven verkocht hij zijn eerste orders. Toen nog enkel gordijnen, jaloezieën en plissés, zonder showrooms of personeel. Hij ging gewoon zelf inmeten, verkopen, bestellen en vervolgens ook monteren en vooral heel veel uren maken.

Nu - 6,5 jaar later - is hij trots op de mooie stappen die zijn gemaakt. Onder de naam Kijk Op Gordijnen werkt het bedrijf met eigen software ontwikkeld waardoor relatief weinig personeel nodig is en bijna alle handelingen tijdens verkoop en op kantoor geautomatiseerd zijn. Tevens is er een eigen raamdecoratie label en zijn ook vloeren (pvc, vinyl, laminaat, tapijt, karpetten en plinten) aan het assortiment toegevoegd. Ook is er een eigen montageservice opgezet.

Kijk Op Gordijnen is gepositioneerd als de woningstoffeerder van de regio. De kracht van de formule zit hem naar eigen zeggen in de combinatie van scherpe prijzen, goede online vindbaarheid, advies, meting en montageservice aan huis.

Daarnaast zijn er inmiddels drie mooie showrooms: in Deurne (eigen beheer, met vestigingsmanager Rick Gooren; foto 2, samen met Imke van Dijk), Eindhoven (franchisers Brenda van Son en Pieter Damen; foto 3) en de recent geopende vestiging in Ammerzoden (foto 4 en 5, regio Den Bosch, franchiser Danny).

Joran heeft de smaak te pakken en wil nog veel meer (franchise) vestigingen. Het doel is om de komende jaren diverse winkels in Brabant, Gelderland, Utrecht, Limburg en België te openen. Geïnteresseerden kunnen hier veel meer informatie over de aanpak en gegevens over de franchiseformule te vinden.



Links

www.kijkopgordijnen.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, project, raamdecoratie, gordijn, lamel, paneel, plissé, jaloezie, jaloezieën, shutters, horren, raambekleding, vloer, vloerbedekking, pvc, vinyl, lvt, stroken, plank, parket, steen, keramisch, keramiek, tegel, stoffering, egalisatie, ondervloer, lijm, vakkleding, ondertapijt, egaline, onderhoud, reiniging, plinten, profielen, franchise, keten, filiaalbedrijf, inkooporganisatie, samenwerking, inkoopcombinatie, #kijkopgordijnen, #dannysraamdecoratie

Gerelateerd nieuws
Vloerkleed door Michael Young
Karpettenleverancier CS Rugs (voorheen Carpet Sign) uit Asten introduceert een nieuwe collectie onder de naam Myrug. My staat voor de ontwerper MIchael Young.
lees verder
Woonindustrie: ontzorgt en breidt uit
Tijdens de Najaarsvakdagen sprak Interieurjournaal met Jeroen van der Borg, operationeel directeur van De Woonindustrie. Volgens hem is het succes van het beurscentrum te danken aan meer dan alleen het verhuren van meters.
lees verder
Opening tapijtmuseum
Koningin Maxima heeft afgelopen donderdag 11 september in Genemuiden het gerestaureerde tapijtmuseum geopend.
lees verder
Whisperwool alternatief voor PET
Huijser Meubel Agenturen is vanaf september in Nederland de exclusieve vertegenwoordiger van Whisperwool, het Oostenrijkse merk dat akoestische oplossingen ontwikkelt van 100% schapenwol.
lees verder
 
Heimtextil Trends 26/27
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
-28-09-2025
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden