Interieurdesigner in NTR Hart voor de zaak

Woensdag 30 december 2015

Een jonge startende interieurdesigner wordt gevolgd in nieuwe Nederlandse TV-serie Hart voor de zaak die wordt uitgezonden door NTR.
Interieurdesigner in NTR Hart voor de zaak

In Hart voor de zaak, een zesdelige documentaireserie over ondernemerschap en persoonlijke ontwikkeling, volgt het programma het eerste jaar van vier jonge ondernemers en hun coaches. De eerste uitzending is woensdag 6 januari om 19.25 uur op NPO 2.
 
De vier geportretteerde ondernemers zijn jonge mensen met verschillende achtergronden in uiteenlopende branches. Hun hart voor de zaak geeft ze veel kracht, maar zit ze soms ook in de weg. Zo zien we de Haagse interieurdesigner Güler Berk, die zegt: “Ik hoor vaak dat ik heel hoge eisen stel”.
 
Güler Berk wordt gecoacht door Afke van Rijn (ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid). De andere drie deelnemers zijn Olaf Ingwersen (gecoacht door Mart Pfeiffer, Rabobank), Tan Do (Robin van den Burg, AEGON) en Eddie Boateng (Alex Kuiper, ING).
 
De tweede aflevering is 1, de derde op 20 januari. De informatie over de inhoud en overige drie afleveringen volgt op de site.

 



Links

www.ntr.nl/Hart-voor-de-zaak/180

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, project, TV, ntr, viewpoint, omroep, npo, nos, televisie, ontwerp, design, binnenhuisarchitect, documentaire, programma, ondernemer, onderneming, zzp, bedrijf, starter

Gerelateerd nieuws
Sterke 2025-editie Meubelbeurs
Meubelbeurs Brussel - van 2-5 november gehouden in Brussels Expo - was volgens velen een zeer geslaagde editie. De sfeer was opvallend positief, met veel waardering voor de kwaliteit van het aanbod en de professionele uitstraling van de stands.
lees verder
Nieuwe accountmanager Heditex
Thomas Westdijk is voor Heditex - groothandel voor de woning- en projectinrichting, gordijnateliers, zonweringsbedrijven en parkethandel - begonnen als accountmanager in Zuid-Holland.
lees verder
 
De beleving van licht
lees verder
Consumptie huishoudens stijgt door
Nederlandse Huishoudens hebben in september 0,8% meer geconsumeerd dan in dezelfde maand vorig jaar. Dit betekent dat de consumptie voor de 15e maand op rij.



lees verder
Ondernemers verwachten meer te investeren
Nederlandse ondernemers verwachten meer investeringen te doen in 2026. De winstgevendheid is in het laatste kwartaal gedaald.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden