In- en outdoor fauteuil Duke

Dinsdag 15 oktober 2024

Label Vandenberg introduceert een nieuwe fauteuil, die geschikt is voor zowel buiten als binnen. Het nieuwe model Duke is ontworpen door Peter van de Water.
In- en outdoor fauteuil Duke
In- en outdoor fauteuil Duke In- en outdoor fauteuil Duke

Duke is ontwikkeld als buitenstoel, maar door zijn ontwerp kan hij volgens Label Vandenberg ook binnen gebruikt worden. De stoel combineert een staaldraadframe met een los bevestigde, verwijderbare hoes. Dit zorgt voor een uitnodigende zitting met een open, luchtig design waarin delen van het frame zichtbaar blijven.

 

De stoel is beschikbaar in 20 verschillende kleuren voor het stalen frame en in diverse outdoorstoffen. Dit biedt gebruikers flexibiliteit in het creëren van een gepersonaliseerde samenstelling. Naast het esthetische ontwerp biedt Duke praktische voordelen, zoals de uitneembare en wasbare hoes. Bovendien draagt een zachte kraag bij aan extra zitcomfort in de rug. Hiermee speelt het ontwerp in op zowel functionaliteit als comfort.



Links

www.label.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, residentieel, project, meubel, bank,meubel, meubelstof, bekleding, meubelbekleding, leer, leder, gestoffeerd, hocker, stoel, fauteuil, bank, buiten, tuin, outdoor, kussen, sierkussen,#label, #labelprodukties, #labelvandenberg

Gerelateerd nieuws
 
Sculpturale buitenbank Ethimo
lees verder
Nieuwe winkel Sofacompany
De Deense meubelspecialist Sofacompany opent een nieuwe winkel op de Kerkstraat 44 in 's-Hertogenbosch. Het is de zevende vestiging in Nederland, in België zijn er vier.
lees verder
800 banen minder bij Ikea
De ingka Group kondigt een vereenvoudigde organisatiestructuur aan om de lange termijn ambities waar te maken, waarbij 800 functies komen te vervallen.
lees verder
Zwaan van Rietveld terug
De Zwaan, een fauteuil die Gerrit Rietveld in 1958 ontwierp voor de Wereldtentoonstelling Brussel 1958, is opnieuw in productie genomen door Pastoe. Het ontwerp krijgt daarmee een nieuwe plek binnen het hedendaagse interieur.
lees verder
Aanpassing garantiebeleid
De meubelketen Seats and Sofas compenseert gedupeerde consumenten en past haar garantiebeleid aan na ingrijpen van de Autoriteit Consument & Markt (ACM).
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden