Groei Kijk op Gordijnen

Dinsdag 16 juli 2024

De franchiseformule Kijk op Gordijnen blijft groeien en kondigt nu alweer de achtste vestiging aan.
Groei Kijk op Gordijnen
Groei Kijk op Gordijnen

foto: Mark Goossens tekent contract met Joran van der Heijden, de oprichter van de formule.



Op Linkedin kondigt Kijk op Gordijnen aan dat ze wederom gaat uitbreiden, dit keer met een nieuwe vestiging in Uden onder leiding van ondernemer Mark Goossens. Na de vijfde en zesde, en de zevende in Ammerzoden met nieuwe franchisenemer Rik Hendriks twee weken terug, is dit alweer de achtste vestiging. Met zijn uitgebreide technische kennis en focus op raamdecoratie en vloeren, gaat Mark zich richten op het verfraaien van het centrum van Uden met een gastvrije zaak waar klanten van doelgericht advies worden voorzien.


Het streven is om deze nieuwe locatie te openen tijdens de koopzondag op 25 augustus. Mark en zijn team zetten zich volledig in om deze ambitieuze deadline te halen en vastbesloten zijn om een waardevolle toevoeging te zijn voor de lokale gemeenschap van Uden.


De voortdurende uitbreiding van Kijk op Gordijnen naar Uden markeert een belangrijke mijlpaal, en belooft eenervaring te worden zowel voor de onderneming als voor de inwoners van Uden en omliggende gebieden.

 

De franchise-organisatie kijkt ernaar uit om samen met Mark een succesvolle, gastvrije zaak te lanceren die gedreven wordt door klantgericht advies, en om een bijdrage te leveren aan het realiseren van inspirerende interieurs die aansluiten bij de behoeften en wensen van de klanten.



Links

www.kijkopgordijnen.nl

Tags

nieuws, interieur, franchise, organisatie, uitbreiding, winkels, uitbreiding, retail, gordijnen, vloeren, winkel, advies, ambiteus, toevoeging, mijlpaal, ondernemer, behoeften, advies, consumenten, klanten, inspiratie, interieurs, #kijkopgordijnen, #uden, #markgoossens

Gerelateerd nieuws
FEP op Domotex
Op de Domotex zullen de leden van de Europese Parket Federatie (FEP), waaronder Kährs, Weitzer Parkett en Ter Hürne in de FEP Lounge hoogwaardige, duurzame parketoplossingen presenteren en zo de professionele uitwisseling en netwerken binnen de industrie bevorderen.
lees verder
 
Davis Fabrics op Meubelbeurs
lees verder
Visgraat vloer: tijdloze elegantie thuis
[Sponsored artikel] - Op zoek naar een vloer die zowel stijlvol als tijdloos is? Bij Laminaat-plaza vind je een uitgebreide collectie laminaatvloeren, waaronder prachtige visgraat patronen die perfect passen in elk interieur.
lees verder
Stand van zaken Belgische meubelindustrie
Rondom de Internationale Meubelbeurs in Brussel, van 2 tot en met 5 november, publiceert Fedustria altijd een conjunctuurbericht over de Belgische meubelindustrie.
lees verder
Omzet NL-retail september 2025 groeit
De Nederlandse detailhandel heeft in september 3,8% meer omgezet dan in september 2024, volgt uit cijfers van het CBS.De interieurbranche groeide mee.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden