Gezelligheid bij Cosy Villa

Donderdag 06 augustus 2020

Cosy Villa is een Nederlandse meubelmerk van LS Developments uit Beneden Leeuwen dat nieuw landelijk wonen en gezelligheid wil uitstralen.
Gezelligheid bij Cosy Villa
Gezelligheid bij Cosy Villa Gezelligheid bij Cosy Villa

LS Developments is het bedrijf achter Cosy Villa en een van de vier dochterondernemingen van ES Group. SLX Studio, Easy Furniture Support en SVHH Products zijn de andere drie. Laatstgenoemde is beter bekend onder de naam Easysofa, wat onder meer het label Ginger op de markt brengt en eveneens aan de van Heemstraweg 42-04 in Beneden Leeuwen gevestigd is. ES Group is overigens weer dochter van SVHH Holding bv uit Amsterdam.

De nieuwe Cosy Villa wordt door LS Developments omschreven als een warme, zachte, luxueuze, sfeer- en smaakvolle collectie die rust in huis creëert. Het label heeft drie nieuwe moodboards ontwikkeld met elk een eigen sfeer: Barn (foto 1), Greenhouse (foto 2) en Weekend (foto 3). Hoewel de moods op zichzelf staan, zijn ze goed te combineren. Cosy Villa heeft in drie verkooppunten in België en 21 in Nederland.




Links

www.cosyvilla.nl
www.easysofa.com
www.gingerhome.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woonaccessoire, mand, lifestyle-product, tas, mandencollectie, decoratie, decoratie-artikel, meubel, bank, fauteuil, zitten, zitmeubel, poef, plaid, kleed, tafel, bijzettafel, woon, #easysofa, #gingerhome, #ibride, #cosyvilla, #lsdevelopments, #svhh, #esgroup

Gerelateerd nieuws
Kave Home stores
Interieurspecialist Eijerkamp heeft vestigingen in Zutphen en Veenendaal, en opent hier de eerste stores in Nederland van het Spaanse merk Kave Home.
lees verder
Extra aandeelhouder Tica
Rogier Uivel treedt toe als nieuwe medeaandeelhouder van Tica, naast Martijn Cliteur en Robert Segers, die dat sinds 2009 zijn.
lees verder
Andreas Ohr leidt Dauphin
Dauphin Office Interiors heeft Andreas Ohr (37) benoemd tot algemeen directeur. Sinds begin september is Ohr verantwoordelijkheid over Human Resources en IT, naast de portefeuilles die hij al sinds oktober 2024 beheert als chief commercial officer.
lees verder
Woonindustrie: ontzorgt en breidt uit
Tijdens de Najaarsvakdagen sprak Interieurjournaal met Jeroen van der Borg, operationeel directeur van De Woonindustrie. Volgens hem is het succes van het beurscentrum te danken aan meer dan alleen het verhuren van meters.
lees verder
Nieuwe bestuursleden CBM
Koninklijke CBM, de Nederlandse Centrale Bond van Meubelfabrikanten uit Haarlem, heeft per 1 september nieuwe bestuursleden verwelkomd.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
-28-09-2025
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden