Forinn en Bosgoed verder als Intr

Maandag 01 april 2019

De groothandels Forinn en Bosgoed, gespecialiseerd in professionele vloer- en raamafwerking, gaan per 1 april verder onder de naam Intr.
Forinn en Bosgoed verder als Intr

Ruim een jaar geleden kondigde Utz Uzin Nederland (voorheen Unipro) reeds aan Forinn en Bosgoed te hebben gekocht. Uzin Utz maakt deel uit van de internationaal opererende, beursgenoteerde Uzin Utz Group uit Duitsland. Intr, met Harry Elshof (foto) aan het hoofd, is eigendom van Uzin Utz Nederland, maar zal onafhankelijk opereren.

Met de eenwording willen Forinn en Bosgoed hun dienstverlening optimaliseren. Speerpunten zijn synergie op het gebied van assortimentsbeheer, verdere stroomlijning van de logistieke efficiency en doorontwikkeling van de online dienstverlening. Hiervoor werd een nieuwe website met klantenportal ontwikkeld.

Intr heeft twaalf vestigingen in Nederland. De producten en private labels van Forinn en Bosgoed zullen ook onder het nieuwe huismerk Intr gaan vallen.

 



Links

nl.uzin-utz.com
www.bosgoed.nl
www.forinn.nl
www.intr.nl
www.unipro.be
www.unipro.nl
www.uzin-utz.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, residentieel, project, vloer, vloerbedekking, pvc, vinyl, parket, hout, laminaat, stoffering, ondervloer, lijm, vakkleding, ondertapijt, egaline, reparatie, mortel, gietvloer, naamswijziging, #unipro, #uzin, #bosgoed, #forinn, #unipro, #unipro, #uzinutz, #intr

Gerelateerd nieuws
Himolla schrapt 175 banen
Himolla heeft met de ondernemingsraad overeenstemming bereikt over een belangrijk deel van het herstructureringsplan. In Taufkirchen verdwijnen 175 van de 714 banen en stopt de eindassemblage.
lees verder
 
3C op Möbelmeile en terug naar NL
lees verder
Omzetgroei Jysk in Benelux
Jysk verstevigt haar positie in Nederland tijdens jubileumjaar met een sterke omzetgroei en met wederom nieuwe winkels. Ook in België was er een forse omzetstijging.
lees verder
Herbenoeming commissaris EK
Nico Vanderveen is herbenoemd in Raad van Commissarissen EK Retail, waarbij hij zijn tweede termijn ingaat.
lees verder
 
Vij5 viert 20 jaar in Den Bosch
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden