FloorManager helpt vloerbedrijven

Vrijdag 19 september 2014

Hans Knipscheer heeft op 15 september FloorManager geďntroduceerd, een 'oplossing voor vloerenbedrijven die hun verkoopproces willen professionaliseren'.
FloorManager helpt vloerbedrijven

'FloorManager maakt het beheren van klantgegevens bijzonder eenvoudig. Het zoeken naar producten en het maken van offertes is simpel en doeltreffend', aldus Knipscheer in een persbericht. Hij belooft de ondernemers die ermee gaan werken meer omzet in minder tijd, inzicht in het bedrijf, grip op de marge en een verhoging van de klanttevredenheid.

 

 

 

 



Links

www.floor-manager.nl

Tags

vloer, verkoop, verkoopproces, klant, klantgegevens, offerte, omzet, marge, klanttevredenheid

Gerelateerd nieuws
Carlo van Groter in Wonen
Een interessant gesprek met Carlo Heinemans, manager woninginrichting van de complete interieurzaak ('woonzinnig compleet') Groter in Wonen in Gronsveld.
lees verder
Stijlvolle schoonlooptegels Bodiax
Nieuw bij Heditex: de Bodiax Bern schoonlooptegel in het formaat van 50x50 cm – flexibel, stijlvol en projectproof.
lees verder
Domotex Middle East afgelopen
De editie van de vloerenbeurs Domotex Middle East is onlangs succesvol afgesloten in Dubai, zo meldt de beursoriganisatie.
lees verder
Groei aanbod op FFD
Flanders Flooring Days (FFD) groeit stevig en meldt een nieuws recordaantal deelnemers die in juni rondom Kortrijk te zien zijn.
lees verder
Nieuwe agent CS
CS Rugs (Carpet Sign) uit Asten heeft een nieuwe agent aangesteld voor de projectenmarkt Nederland.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden