Flokk acquireert in US

Woensdag 04 december 2019

De Noorse specialist in kantoormeubilair en akoestische oplossingen, neemt de bureaustoelproducent 9to5 Seating over om zijn positie op de Amerikaanse markt versterken.
Flokk acquireert in US

De Flokk Group nam de afgelopen jaren al diverse bedrijven over, zoals Malmstolen en Offecct (Zweden), BMA Ergonomics (Benelux), Giroflex (Zwitserland) en Profim (Polen). Daarnaast is het onder meer bekend van het Noorse Håg en het Zweedse RH. Flokk genereert een omzet van ruim € 300 miljoen en heeft 2.300 medewerkers.

Met de overname van bureaustoelfabrikant 9to5 Seating heeft Flokk nu dus ook voet aan wal op 's werelds grootste markt voor bureaustoelen met een jaarlijkse omzet van meer dan € 4,36 miljard. Flokk heeft in de Benelux een kantoor in Rotterdam.

Lars Røiri, CEO van Flokk: 'Met een netwerk van meer dan 1.000 gespecialiseerde dealers en ongeveer 300 werknemers in haar kantoren in Los Angeles en Guangdong (China) heeft 9to5 Seating de ideale mogelijkheden om het merk in de toekomst consequent verder te ontwikkelen.' Dara Mir, CEO van 9to5 Seating, blijft aan als CEO en houdt een minderheidsaandeel in het bedrijf.




Links

nl.flokk.com
www.9to5seating.com
www.bma-ergonomics.com
www.flokk.com
www.giroflex.be
www.giroflex.com
www.malmstolen.se
www.offecct.se
www.profim.eu

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, project, kantoor, akoestiek, akoestisch, bureaustoel, bureau, werkplek, acquisitie, acquireren, koop, verkoop, overname, fusie, export, expansie, #9to5seating, #bmaergonomics, #flokk, #bma, #giroflex, #malmstolen, #offecct, #profim, #hag

Gerelateerd nieuws
Overname afgerond
Overname Leen Bakker en Kwantum is afgerond en deze worden definitief overgenomen van Gilde Equity.
lees verder
Westwing groeit aanzienlijk in 2025
Westwing overtreft zijn eigen doelstellingen op het gebied van EBITDA, cashflow en marge. Voor 2026 streeft de aanbieder van woon- en interieurartikelen naar verdere groei door uitbreiding, schaalvergroting en een sterkere marktpositie in Europa.
lees verder
 
Nieuwe collectie Bizzotto
lees verder
 
Jysk neemt filialen Leen Bakker over
lees verder
Herstructurering Ada
De Oostenrijkse fabrikant Ada Möbelwerke heeft op 24 maart 2026 een herstructureringsprocedure aangevraagd. De stap volgt enkele maanden na de ingebruikname van een nieuwe, gemoderniseerde beddenfabriek in Ange.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden