Fagerhult neemt Led Linear over

Maandag 21 maart 2016

De Fagerhult Groep blijft zich uitbreiden. Nu heeft alle aandelen van Led Linear uit Duitsland overgenomen.
Fagerhult neemt Led Linear over
Fagerhult neemt Led Linear over

Led Linear-nieuws op Light+Building (foto 1), waar Fagerhult kortgeleden o.a. de Sweep & Scoot (foto 2) bracht.

 

 

Twee jaar geleden nam Fagerhult al het Turkse Arlight over. Kort daarvoor werd het distributeur van het Britse Designplan.

Led Linear produceert lineaire Led-verlichting, -modules en andere armatuur onderdelen en richt zich vooral op kantoren, winkels, horeca en high-end woongebouwen, zowel in- als outdoor. Het bedrijf is actief in Europa, maar ook in Noord-Amerika en Azië.

"Met deze aankoop zien wij vele mogelijke synergiën in de verkoop van hun producten via onze distributiekanalen, daarmee gebruik makend van hun sterke Led- competentie. Ik ben erg blij dat Michael Kramer en Carsten Schaffarz als managing directors aan zullen blijven om dit sterke platform samen verder uit te bouwen", aldus Johan Hjertonsson CEO van het Zweedse Fagerhult dat werd opgericht in 1945 en ook een vestiging in Nederland (Houten) heeft.

 



Links

www.arlight.net
www.designplan.co.uk
www.fagerhult.nl
www.led-linear.com

Tags

Nieuws, interieur, wonen, woon, woning, residentieel, project, kantoor, domotica, systeem, verlichting, lamp, licht, overname, fusie.

Gerelateerd nieuws
Dōme Deco presenteert Vellum
Dōme Deco introduceert met Vellum zijn DD Premium Collection voor 2026. De nieuwe lijn bestaat uit meubels en accessoires die zijn ontwikkeld met aandacht voor zachtheid, tactiliteit en verfijnde details.
lees verder
Beurstrio start in Frankfurt
De beurzen Ambiente, Christmasworld en Creativeworld openen vandaag de deuren in Frankfurt.
lees verder
 
Orgatec: koers naar oktober
lees verder
Opening inkoopcentrum projecten
Tica Projects in Venlo is officieel geopend. Een volledig vernieuwde B2B‑bestemming voor projectinrichters, interieurdesigners en hospitality professionals.
lees verder
Doek valt voor Hollandsch Slapen
Het doek is gevallen voor de speciaalbeurs op het gebied van slapen, Hollandsch Slapen. De overgebleven spelers verplaatsen naar verwachting hun podium naar Nieuwegein, waar in het najaar oude tijden zullen herleven met tenten voor de deur!
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden