Eerste VTwonen huis

Vrijdag 02 oktober 2015

Eergisteren is in de Amsterdamse wijk IJburg het eerste huis in VTwonen-stijl opgeleverd.
Eerste VTwonen huis

V.l.n.r. Tanja Saarberg (formulemanager VTwonen), de nieuwe bewoner, Laura Klijnen (woonadviseur BAM Woningbouw), Sander ter Beek (Directeur Marketing en Verkoop AM)

 

Dit is het eerste van in totaal zestig huizen die gebouwd zijn naar een ontwerp van VTwonen. Het betreft een samenwerking van projectontwikkelaar AM, BAM Woningbouw en Sanoma's label VTwonen, vernoemd naar het tijdschrift. Er worden zes woonsferen aangeboden. Op de VTwonen & design beurs (t/m zondag) kan bij AM de woning op ware grootte bekeken worden.

Projectontwikkelaars bieden bij steeds meer projecten interieurpakketten aan. Kopers kiezen daar ook steeds vaker voor. Daarmee kunnen ze direct wonen vanaf het moment dat ze de sleutel ontvangen. Er hoeft zelf niet meer te worden geklust.

De VTwonen Woonsfeer is een basis voor een woonklaar nieuwbouwhuis, waarbij alles - van de verf tot de vloeren, keukens en deuren - mixt en matcht. Het bestaat uit een complete luxe keuken met inbouwapparatuur, plinten, vloeren door het hele huis en de muren en trap geschilderd in de kleur(en) naar keuze.

De nieuwe VTwonen Woonsfeer wordt vanaf nu aangeboden bij alle nieuwe projecten van de BAM Wooncollectie voor nieuwbouw.



Links

www.am.nl
www.bamwoningbouw.nl
www.mediaxis.be
www.sanoma-uitgevers.nl
www.vtwonenendesignbeurs.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, woning, wonen, beurs, woonbeurs, event, evenement, show, woonklaar, interieurpakket, turn-key, turnkey, ontwerp, ontwerper, design, sanoma, eigen huis & interieur, vt wonen, vt-wonen

Gerelateerd nieuws
 
NIeuwe directeur Kees Smit
lees verder
Casa failliet
Woonwinkelketen Casa is dinsdag officieel failliet verklaard. De Nederlandse winkels zijn woensdagochtend niet meer opengegaan. Een dramatische wending, maar geen onverwachte, sinds het faillissement van het Belgische moederbedrijf in maart.
lees verder
Carlo van Groter in Wonen
Een interessant gesprek met Carlo Heinemans, manager woninginrichting van de complete interieurzaak ('woonzinnig compleet') Groter in Wonen in Gronsveld.
lees verder
Domotex Middle East afgelopen
De editie van de vloerenbeurs Domotex Middle East is onlangs succesvol afgesloten in Dubai, zo meldt de beursoriganisatie.
lees verder
Groei aanbod op FFD
Flanders Flooring Days (FFD) groeit stevig en meldt een nieuws recordaantal deelnemers die in juni rondom Kortrijk te zien zijn.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden