Duurzame bureaustoel met Ubq

Maandag 03 juli 2023

De bestverkopende Do bureaustoel van Orangebox is omgedoopt tot Do-Better met Ubq biogebaseerd thermoplastisch materiaal gemaakt van huishoudelijk afval.
Duurzame bureaustoel met Ubq
Duurzame bureaustoel met Ubq Duurzame bureaustoel met Ubq

Orangebox kiest er specifiek voor om geen aparte eco-kantoormeubellijn te creëren. In plaats daarvan verduurzaamd het de specialist in kantoormeubelen bestaande producten. ‘Dit is hetzelfde product dat onze klanten kennen en waar ze van houden, maar dan met een kleinere ecologische voetafdruk.’ Voor de bureaustoel gebruikt Orangebox het materiaal Ubq, dat ontwikkeld is door Ubq Materials Ltd. Door de geavanceerde conversietechnologie is dit volgens het bedrijf 's werelds eerste biogebaseerde thermoplastisch materiaal, gemaakt van organisch en niet-recycleerbaar huishoudelijk afval.

 

De zitting van de Orangebox-stoel wordt gemaakt van een nieuwe materiaalmix die samengesteld is door compoundingpartner Group Maip uit Italië en gebaseerd is op Ubq. Daarnaast verving de fabrikant enkele andere onderdelen door meer conventionele gerecyclede grondstoffen. In Nederland worden de kantoormeubelen van Orangebox aangeboden via verschillende online stores, en verschillende gespecialiseerde projectinrichters.



Links

www.orangebox.com
www.ubqmaterials.com

Tags

Nieuws, interieur, wonen, woon, woning, residentieel, project, meubel, tafel, design, stoel, kantoormeubel, kantoorinrichting, bedrijfskantoor, werkruimte, kantooromgeving, werkvloer, hotel, kantoor, kantoorfaciliteit, home office, homeoffice, werkplek, werkomgeving, hospitality, bureau, stoel, #orangebox, #UBQmaterials

Gerelateerd nieuws
Showroom De Machinekamer
Meubelwinkel De Machinekamer opent een derde showroom, dit keer in Rotterdam. De Machinekamer biedt een unieke combinatie van vintage én nieuw design meubels.
lees verder
FNV akkoord CAO meubel
FNV-leden akkoord met cao-eindbod interieurbouw en meubelindustrie, zodat eventuele acties definitief geschrapt zijn.
lees verder
2e Sofacompany in A'dam
Sofacompany blijft groeien, in Nederland krijgt het bedrijf een vijfde vestiging. Dit is de tiende winkel in de Benelux.
lees verder
Afscheid CEO Fonq
Itai Gross neemt afscheid van FonQ/Navudi: ‘Klaar voor een nieuw hoofdstuk’
lees verder
 
Operationeel directeur Woonindustrie
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden