Domotex 2015

Maandag 05 januari 2015

Zoals ieder jaar vindt ook begin 2015 Domotex weer plaats. De wereldvloerenvakbeurs opent op 17 januari de deuren.
Domotex 2015

Tot en met de 20e zal het in de hallen van de Deutsche Messe in Hannover weer over alles rondom vloeren gaan. Van tapijt tot laminaat en van PVC tot ondervloeren en gereedschappen: alles komt meer dan ruimschoots aan bod.

 

Ook dit jaar verwacht de organisatie weer rond de 1.300 exposanten, afkomstig uit meer dan zestig landen. 'Een zeer internationale en innovatieve Domotex 2015', aldus Managing Director Domotex namens Deutsche Messe AG, Alexander Wurst. Wurst ziet 'zijn' beurs nog altijd als 'ontmoetingspunt en motor van de branche voor de hele wereld' en verwacht dat de beurs 'zal zorgen voor nieuwe impulsen en omzet.' Nederlandse deelnemers zijn tijdens het ter perse gaan van deze editie onder meer Best Wool Carpets, Edel International, Estillon, Mflor, Overmat Industries, Unifloor, Bolefloor en Lieverdink Parketfabriek. Onder Belgische aanbieders bevinden zich onder andere Lano, Berry Alloc, Modulyss, Unilin en Lamett Europe.

 

Meer Domotex-nieuws vindt u in de januari-editie van Ons Huis Vloeren.

 

 

Informatie

Wat:

Domotex 2015

Waar:

Deutsche Messe, Messegelände 30521, Hannover (DE)

Wanneer:

17-20 januari 2015, van 09:00 – 18:00 uur

Prijs:

Dagtickets: € 28; Entree voor alle beursdagen: € 48; Tickets via: www.domotex.de/tickets_e

Website:

www.domotex.de

 



Links

www.domotex.de

Tags

wonen, interieur, vloer, vloerbedekking, tapijt, vinyl, pvc, karpet, parket, laminaat, LVT, ondervloer

Gerelateerd nieuws
 
Faillissement Carpetright NL
lees verder
Nieuwe brochure Mflor
Mflor zal op de Incoda de nieuwe brochure presenteren van de vloerencollecties en heeft tevens een winactie gelanceerd voor de beurs.
lees verder
Klassiek design met trendy kleuren
Vloerenfabrikant Interface brengt vernieuwde kleurstellingen voor de Noraplan Stone rubbervloercollectie op de markt.
lees verder
Vloerkleed door Michael Young
Karpettenleverancier CS Rugs (voorheen Carpet Sign) uit Asten introduceert een nieuwe collectie onder de naam Myrug. My staat voor de ontwerper MIchael Young.
lees verder
Woonindustrie: ontzorgt en breidt uit
Tijdens de Najaarsvakdagen sprak Interieurjournaal met Jeroen van der Borg, operationeel directeur van De Woonindustrie. Volgens hem is het succes van het beurscentrum te danken aan meer dan alleen het verhuren van meters.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
-28-09-2025
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden