Decosit 2021 gepland

Woensdag 30 september 2020

De data voor de textielbeurs Decosit in 2021 zijn door organisator Fedustria vandaag bekend gemaakt.
Decosit 2021 gepland

De nieuwe editie van de vakbeurs voor meubel- en decoratiestoffen Decosit vindt plaats op 14-15 september in Brussel.
 
De Decosit 2020-editie was eerder dit jaar afgelast, net al veel andere beurzen. De organisator Fedustria gaat ervan uit dat de situatie in september 2021 verbeterd zal zijn en is daarom de voorbereiding van de komende Decosit-beurs gestart.

Deze editie moet groter worden dan voorheen: in een aparte ruimte krijgen internationale studio's en ontwerpers de mogelijkheid om hun ontwerpen te presenteren. Decosit biedt dan een unieke netwerkplek voor producenten en ontwerpers. Zoals voorheen op Mood met Indigo gebeurde. Decosit zal plaatsvinden in Hal 10, een gerestaureerde art-decohal in Brussels Expo.



Links

www.decosit.brussels
www.fedustria.be

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, wonen, slapen, woning, stof, bekleding, textiel, meubelstof, gordijn, wandbekleding, tafellinnen, badlinnen, bedlinnen, mood, textielbeurs, brussel, beurs, show, event, trend, trendboek, evenement, origin, original, origineel, design, brussel, bruxelles, brussels expo, moodbrussels, fedustria, decosit, #fedustria, #decosit, #corona, #covid19

Gerelateerd nieuws
Design Post Keulen krijgt dubbelrol
Design Post Köln maakt in 2026 deel uit van zowel Orgatec als Idd Cologne. De designlocatie wordt een extra presentatielocatie voor Orgatec en vormt het centrale vertrekpunt van het stedelijke concept van Idd Cologne.
lees verder
 
Veel mogelijk met vouwgordijnen
lees verder
Warmte buiten, frisse lucht binnen
[Sponsored artikel] - Warme zomerdagen wisselen elkaar vlot af met milde, natte winters. Die schommelingen maken het vaak lastig om het binnen in huis aangenaam te houden. Hoe ben je klaar voor elk seizoen?
lees verder
>1.000 Merken op Trendz/Showup
Met ruim 360 exposanten is de beursvloer volledig gevuld en het aantal deelnemers verder gegroeid. Trendz/Showup brengt meer dan 1.000 labels samen van aanbieders in home, flowers, gifts, jewelry, kitchen & tableware, kids en stationery.
lees verder
 
Easyfairs neemt Xpo over
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden