Davis Fabrics op Meubelbeurs

Dinsdag 04 november 2025

De internationale producent en verdeler van meubelstoffen Davis Fabrics maakt dit jaar voor het eerst zijn opwachting op de Meubelbeurs Brussel 2025. Nog tot 5 november presenteert het merk in hal 9, stand 306 zijn nieuwste collecties, waarin design, innovatie en duurzaamheid centraal staan.
Davis Fabrics op Meubelbeurs
Davis Fabrics op Meubelbeurs Davis Fabrics op Meubelbeurs

Met meer dan 90 beschikbare collecties in een ruime waaier aan kleuren biedt Davis Fabrics oplossingen voor zowel residentiële als projectmatige toepassingen. Dankzij een uitgebreid aanbod aan finishing-opties (zoals waterafstotend, Easyclean, brandvertragend, bedrukt of gequilt) zijn de stoffen veelzijdig inzetbaar binnen de meubel- en interieursector. Een gecertificeerd laboratorium en strikte kwaliteitscontrole garanderen dat alle producten voldoen aan de hoogste internationale standaarden.

 

Alle stoffen zijn uit voorraad leverbaar via het centrale magazijn in Polen, het magazijn in China en acht Europese hubs. Telkens strategisch gelegen nabij belangrijke meubelclusters. ‘Onze deelname aan de Meubelbeurs Brussel markeert een belangrijk moment voor Davis Fabrics,’ zegt Ward van Vugt, area sales manager Benelux. ‘De Benelux is voor ons een kernregio. De beurs biedt de ideale gelegenheid om onze producten rechtstreeks te tonen aan ontwerpers, producenten en retailers, én om onze klanten te ondersteunen die onze stoffen al toepassen in hun collecties.’

 

Davis Fabrics, met hoofdkantoor in Polen, viert dit jaar zijn 30-jarig bestaan. Het bedrijf telt ruim 500 medewerkers en levert wereldwijd aan meubelfabrikanten en interieurmerken.



Links

www.davis.pl

Tags

nieuws, interieur, textiel, stof, meubelstof, bekleding, beurs, noviteiten, brussel, meubelbeursbrussel, professionals, belgisch, pools, weverij, productie, export, atelier, boucle, garens, jacquard, fluweel, linnen, #davisfabrics

Gerelateerd nieuws
 
Kunst, design en vakmanschap
lees verder
Bestellen bij Fonq onmogelijk
Bij de webshops van Fonq en Naduvi kunnen klanten momenteel geen bestellingen plaatsen. Op beide sites verschijnt een melding dat er tijdelijk geen betalingen worden geaccepteerd. Dat melden verschillende retailmedia nadat de holding achter de platforms uitstel van betaling heeft aangevraagd.
lees verder
Groot belang functioneel textiel
Functioneel textiel is de strategische motor voor productontwikkeling op de internationale textielvakbeurs Techtextil 2026 van 21-24 april in Frankfurt.
lees verder
 
Historische wandtapijt als behang
lees verder
Innovatie versnelt op Light+Building
Light+Building 2026 liet zien hoe snel innovatie in de sector momenteel gaat. Tijdens de zesdaagse vakbeurs in Frankfurt presenteerden bijna 2.000 exposanten nieuwe technologieën (digitalisering, elektrificatie en slimme lichtoplossingen) voor gebouwen, steden en interieurtoepassingen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden