Data Spotlight 2021

Donderdag 18 juni 2020

De nieuwe data voor de decoratiebeurs Spotlight in 2021 zijn kortgeleden bekend gemaakt. De locatie is zoals gebruikelijk weer de Beursfabriek in Nieuwegein.
Data Spotlight 2021

De vakbeurs Spotlight (foto; website) wordt op zondag 7 en maandag 8 maart 2021 gehouden in de Beursfabriek te Nieuwegein, aanpalend aan de DWI (De Woonindustrie). Het aanbod bestaat uit decoratie-artikelen: woonaccessoires, stationery, gedekte tafel, gifts, sieraden en horloges, fashion accessoires, design artikelen, lifestyle producten, feestartikelen, boeken, speelgoed en baby- en kinderproducten.

Tijdens deze zesde editie staat wederom inkopen, kennismaken en trendspotten centraal. De Beursfabriek is een centraal gelegen, toegankelijke en industriële locatie met voldoende gratis parkeerruimte.



Links

www.dewoonindustrie.nl
www.spotlight-event.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, project, kantoor, beurs, show, huisshow, evenement, vakbeurs, tentoonstelling, event,decoratie, accessoires, papier, schrijfmateriaal, stationery, verlichting, licht, interieurbekleding, #woonindustrie, #dewoonindustrie, #dwi, #spotlight, #spotlightevent

Gerelateerd nieuws
Steigerhouten meubels lenteklaar?
[Sponsored artikel] - De winter is helaas nog niet voorbij. We moeten nog leven met een grijze lucht, koude wind en warme kleding. Toch kan jezelf al op de lente voorbereiden.
lees verder
Interesse R+T Asia groeit
De Europese interesse van vakpubliek voor de zonwering-, deuren- en poorten-industriebeurs R+T Asia vakbeurs in Shanghai groeit.
lees verder
Wereldwijd ontmoetingspunt
Frankfurt bevestigt haar positie als wereldwijd ontmoetingspunt voor interieur, design en projectinrichting met de beurzen Ambiente, Christmasworld en Creativeworld.
lees verder
Overname Kwantum en Leenbakker
De Duitse Investeringsmaatschappij Orlando Capital V wil de woonwinkelketens Kwantum en Leen Bakker overnemen.
lees verder
Nieuw directieteam EK Retail
Retailserviceorganisatie EK Retail kondigt een nieuwe structuur van het directieteam aan, met onder andere de benoeming van Frank Duijst tot ceo.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden