Dalende omzet AS Creation

Dinsdag 28 maart 2017

A.S. Création heeft een stevige omzetdaling in 2016 gerealiseerd. De winst wist het Duitse behangbedrijf daarentegen sterk te vergroten.
Dalende omzet AS Creation

De omzet van A.S. Création daalde in 2016 met 8,4% tot € 152,6 miljoen, zo meldde BTH Heimtex op basis van een persbericht van het bedrijf. De belangrijkste oorzaak voor deze omzetdaling was de slechte economische situatie van Oost-Europese landen buiten de EU, en de zwakke lokale valuta ten opzichte van de Euro. Daarnaast was er een gebrek aan groei op de EU-markten, waar meer dan 80% van de omzet behaald.

Toch is A.S. Création - bekend van labels als Fuggerhaus, Indes, Raffi en Oilily - erin geslaagd om de daling van het bedrijfsresultaat in 2016 tot € 5,9 miljoen te beperken. Door het goede resultaat van de Russische joint venture A.S. & Palitra werd het geconsolideerde resultaat vóór belastingen zelfs sterk verbeterd: € 10,2 miljoen (+81,5%) en na belastingen met € 7,4 miljoen (+126,2%) meer dan verdubbeld.

 



Links

www.as-creation.de
www.as-creation.nl

Tags

Nieuws, inrichting, interieur, wonen, woning, winkel, retail, shop, outlet, woon, woontextiel, woningtextiel, textiel, wand, behang, deco, decoratie, wand, behang, bekleding, wandbekleding, muur, #ascreation, #fuggerhaus, #indes, #raffi, #Oilily

Gerelateerd nieuws
Leenbakker winkels deels naar Jysk
Jysk neemt negen locaties over van Leen Bakker België, dat recent de verkoop van alle 44 winkels heeft aangekondigd.
lees verder
Preview Meubelbeurs Brussel 2025
Van zondag 2 tot en met woensdag 5 november toont Meubelbeurs Brussel weer de veelzijdigheid van de Europese interieurwereld. Van Pools eikenhout tot Spaanse matrassen en Belgische meubelklassiekers.
lees verder
Digitaal Product Paspoort voor textiel
De Nederlandse textiel- en modesector is op weg naar het Digital Product Passport: kansen én uitdagingen in beeld.
lees verder
Idd Cologne: interieur leeft in de stad
De eerste editie van Interior Design Days cologne (Idd Cologne) nam de Duitse stad vier dagen over. Geen traditionele beursvloer dit keer, maar een levendig stadsfestival waarin 106 merken zich verspreidden over 16 bijzondere locaties.
lees verder
 
VT Wonen stijlhuis
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden