Preciosa op Euroluce

Dinsdag 28 maart 2017

De 29ste editie van de verlichtingsbeurs Euroluce staat begin april weer op stapel. Een van de spraakmakende exposanten op deze biënnale beurs is het Tsjechische Preciosa.
Preciosa op Euroluce
Preciosa op Euroluce Preciosa op Euroluce Preciosa op Euroluce

Euroluce wordt eens in de twee jaar gehouden als onderdeel van Salone del Mobile, in 2017 van 4-9 april in Milaan. Er worden zo'n 450 exposanten verwacht (2015: 485) en de vorige editie in 2015 trok volgens de organisatie ruim 310.000 bezoekers.

Een van de opvallende exposanten is de verlichtingsafdeling van glas- en kristalfabriek Preciosa. Dit bedrijf uit Tsjechië levert een enorme collectie van met name kroonluchters. Zowel klassiek als moderne, zoals op de foto's te zien is. Deze en andere verlichtingsobjecten sieren luxe hotels, koninklijke paleizen, privé-residenties en jachten over de hele wereld.

Het bijzondere assortiment van Preciosa Lighting combineert Boheems kristal met de nieuwste technologie en het vakmanschap van glasblazers.




Links

www.cosmit.it
www.preciosalighting.com
www.salonemilano.it/en/manifestazioni/euroluce-2017.html

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, verlichting, licht, verlichting, verlichtingsbeurs, beurs, show, event, evenement, tentoonstelling, vaknbeurs, lamp, armatuur, armaturen, kroonluchter, lichtobject, hanglamp, bohemian, kristal, glas, #preciosalighting, #euroluce.

Gerelateerd nieuws
 
Hospitality Expo start in Grave
lees verder
Heropening winkel Groningen
De winkel van woonwinkel Goossens in Groningen is onlangs feestelijk heropend: inspiratie, advies en blije klanten.
lees verder
Jubileum Alexandrium
Woonmall Alexandrium viert 30-jarig jubileum tijdens Oktober Woonmaand met diverse activiteiten voor bezoekers en acties.
lees verder
Verlichting als architectonisch element
[Sponsored artikel] - Een goed doordacht interieur valt of staat met de juiste verlichting. Voorheen lag de focus vooral op een opvallende hanglamp boven de eettafel of een statige vloerlamp in de zithoek, nu benaderen ontwerpers licht steeds vaker als integraal onderdeel van de architectuur.
lees verder
Bureaustoel verhuist naar woonkamer
[Sponsored artikel] - Thuiswerken is gebleven, maar in veel woningen voelt de werkplek nog steeds als een noodoplossing. Vooral de bureaustoel valt uit de toon. Toch verschuift er iets: ook ontwerpers en fabrikanten zien de werkstoel steeds vaker als onderdeel van het interieur.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden